אין צורך להכביר במילים בנוגע לחשיבות הרבה שיש לכל תחום האבטחה בבתי המשפט. מדי יום ביומו מגיעים אלפי אנשים לדיונים משפטיים והכוונה היא הן לעובדי בתי המשפט, הן לעורכי הדין והן לנשפטים, לתובעים ולעדים. מטבע הדברים, הרוחות בבתי המשפט לא אחת סוערות ותוך רגעים ספורים עלולה להתפתח קטטה אלימה על רקע המתחים הרבים השוררים בהיכלי הצדק.

בנוסף לכך, ישנן סיטואציות לא פשוטות שבהן אנשים הזקוקים לאבטחה אישית כעניין שבשגרה, מוצאים את עצמם חשופים מהרגיל, על רקע כשלי אבטחה הקשורים ללוגיסטיקה בבתי המשפט. לאור כל זאת, במצבים מסוימים כדאי לשקול את האפשרות של שירותי אבטחה בבתי משפט הניתנים על ידי חברה פרטית המתמחה בתחום.

מי זקוק לשירותי אבטחה בבתי משפט?

מטבע הדברים כל אדם שעושה שימוש באופן שגרתי באנשי אבטחה, ימשיך לשכור את שירותי אנשי המקצוע, גם כאשר הוא מגיע לדיונים בבתי המשפט. כמו כן באופן כללי כל מי שחש עצמו מאוים מפני גורמים עוינים, יוכל להפיק תועלת רבה מפנייה לחברה המספקת שירותי אבטחה בבתי משפט. זאת כמובן גם אם באופן שגרתי הוא לא נזקק לשירותי אבטחה מקצועיים.

מומלץ ביותר גם כן להתעניין בשכירה של שירותי אבטחה אישיים בכל מקרה שבו התקבלו איומים הנוגעים לפגיעה פיזית באופן טלפוני או אפילו ברשתות החברתיות. שימו לב- בשום פנים ואופן אין לזלזל באף איום, מופרך ככל שיישמע. כבר קרו מקרים בעבר שבהם התעלמות מאיומים שלא נשמעו אמינים הובילה לאסון שיכול היה להימנע לו רק היה מושא האיומים משכיל לשכור את שירותיה של חברת אבטחה.

בנוסף לכך, מומלץ להצטייד באבטחה אישית במקרים שבהם מדובר באדם המעורב בפרשה משפטית מסוימת המסעירה את הציבור. הכוונה היא גם למקרים שבהם לא הושמעו איומים בצורה מפורשת וזאת כיוון שכבר אירעו מקרים בעבר שבהם נעשו בבתי המשפט בישראל ניסיונות לפגיעה באדם שהיה מעורב בסערה ציבורית, ללא כל איום מקדים.

תפקידיה של חברת האבטחה

חברת אבטחה המספקת שירותי אבטחה בבתי משפט צריכה בראש ובראשונה לפעול בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, על מנת שניתן יהיה למפות את כל האיומים הפוטנציאליים. במסגרת ההיערכות המקדימה יש למסור לחברת האבטחה את כל הפרטים הרלוונטיים הנוגעים לתאריכים שבהם הלקוח עתיד להימצא בבית המשפט וזאת על מנת שאנשי הצוות הפועלים בחברת האבטחה יוכלו להיערך מראש ולקבל את כל אישורי הכניסה החשובים ללא תקלות מבעוד מועד.

חברת האבטחה אחראית גם כן לבצע את כל התיאומים הנחוצים מול הגורמים הרלוונטיים הפועלים בבתי המשפט. זאת על מנת שבמקרה של אירוע שיסכן את חיי הלקוח, יוכלו כל הגופים המעורבים לפעול כגוף אחד בתיאום מושלם.

לקבלת פרטים נוספים אודות אבטחה בבתי משפט, אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו קשר וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "ליצירת קשר" באתר ונציגי השירות של החברה ישובו אליכם בהקדם.

דרג את המאמר