אטרקציות לבר ובת מצווה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אין דבר מרגש יותר מלראות את ילדינו הופכים אט אט לנערים. יש משהו באירועי מצוות שמסמל לנו את התקופה הארוכה שעברנו עם ילדינו, את הבגרות שהם החלו לעטות על עצמם, ואת העובדה שהם הופכים לבוגרים צעירים בתחילת דרכם. לכן, מטבע הדברים שאנו כהורים נחפש את הדרכים היצירתיות ביותר כדי להפוך את חגיגות בר ובת המצווה שלהם לחוויה בלתי נשכחת, משהו של פעם בחיים. במאמר הבא ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיהפכו את החגיגות למיוחדות וצבעוניות במיוחד.

שער בלונים

זה נכון שהם ממש עתה הפכו לנערים, אך בסף הכולל בנפשם הם עדיין עוד ילדים. שער בלונים אם כן, יכול להיות אטרקציה נהדרת לבת מצווה כשבנות פשוט אוהבת אירועים נוצצים וצבעוניים. ניתן כמובן להתאים את האטרקציה לאופי האירוע אם מדובר בבת מצווה או בר מצווה באמצעות צבעים ובאמצעות שלל שיטות שיש לאמני בלונים. אפשר לעשות שער בלונים קלאסי ואפשר גם לעשות צורות ססגוניות ויפהפיות דוגמת כדורגל, כדורסל, פרחים ועוד.

רובוט עשן

דרך נהדרת נוספת באמצעותה ניתן לשדרג כל מסיבת בר ובת מצווה היא איש המגיע בתחפושת משוכללת ומרשימה של רובוט בו הוא יורה עשן בזמן הריקודים ומוסיף אורות שהופכות את הכל למופע אורקולי מרהיב. מדובר בדרך נפלאה להפעיל את הילדים ברחבת הריקודים וכך לדאוג שהיום הולדת יהפוך למסיבה עבור הנערים הצעירים.

שיר כניסה

כיום ישנו מגוון רחב של אולפני הקלטות שבהם ניתן להקליט שיר לבר ובת מצווה עם הקונספט של האירוע. את השיר ניתן להפעיל בתחילת האירוע בו החוגגים הצעירים נכנסים כשהם שרים יחד עם פלייבק. מדובר בדרך מרשימה ומהנה שילדיכם יזכרו לעוד שנים ארוכות וטובות.

מודעות: