איטום גגות בסנפלינג

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כיצד לבחור חברת איטום שמתמחה באיטום גגות בסנפלינג?

איטום בסנפלינג הוא בין השירותים המבוקשים ביותר של השנים האחרונות. הסיבה לכך קשורה למספרם הגדול של רבי הקומות. כמעט כל מבנה משותף דורש היום שירותי איטום בסנפלינג, בעיקר עבור קירות חיצוניים. באמצעות איטום מן הסוג הזה ניתן להשיג שורה ארוכה של יתרונות:

  • מניעת נזילות וכתמי רטיבות
  • טיפול בסדקים וחריצים
  • מריחת חומר ביטומני למניעת תפרי התפשטות
  • שיפור רמת הבידוד התרמי
  • הגנה על תשתית הנכס
  • טיפול בכשלי בנייה

על מנת לבחור חברת איטום התמחה באיטום בסנפלינג יש לבצע מספר צעדים. הצעד הראשון הוא לאסוף מידע על חברות העוסקות בתחום. את המידע ניתן להשיג דרך אתרי אינטרנט, התייעצות עם חברים ובני משפחה ויצירת קשר עם לקוחות קודמים. הצעד השני הוא תיאום פגישה עם נציגי החברה ובירור סוגיות חשובות.

מה הדרישות מחברת איטום שמתמחה בתחום של איטום גגות בסנפלינג?

מומלץ לבצע עבודות איטום גגות בסנפלינג בעונות מעבר ולא להמתין לחורף או לשיא הגשמים. בנוסף, אלו הנושאים אותם תצטרכו לבדוק במהלך בחירת שירותי איטום גגות בסנפלינג:

א. ניסיון – לא כל קבלני האיטום מנוסים בביצוע עבודות באמצעות סנפלינג. יש להיכנס לעובי הקורה ולבדוק באופן ספציפי את הניסיון של כל קבלן. ניסיון הוא אינדיקציה מצוינת ליכולת של קבלני איטום לעמוד בהתחייבויות כלפי הלקוח.

ב. ציוד – גם לקוחות נעדרי ניסיון בתחום האיטום צריכים לשאול על הציוד העומד לרשות החברה המבצעת. יש לוודא כי מדובר על ציוד בטיחותי עם תווי תקן מתאימים. אין סיבה לקחת אחריות על שירותי סנפלינג המתבצעים ללא ציוד ראוי וברמה הנדרשת.

ג. אחריות – חברת איטום מקצועית תשמח להעניק אחריות לתקופה ארוכה גם על עבודות בסנפלינג. חברה כזו תעסיק צוות עובדים מיומן, מוסמך ומנוסה המבצע את האיטום לפי כל כללי הזהירות לעבודה בגובה.

מודעות: