"בסיפור שלי, הייתי חייבת לשתף אתכם. בשבוע שעבר חגגתי לבתי את חגיגת הבת מצווה שלה. שמי איילה ואני אמא ל-4 ילדים ואנחנו מתגוררים בחולון. כשהגיע הזמן לחגוג את חגיגת בת המצווה של הבת, חשבנו בעלי ואני היכן נחגוג ולמה להיערך בהתאם להוצאות. מאירועים אחרים והתייעצויות רבות עם חברותי, הבנתי שהמשימה לא קלה כרוכה בריצות והוצאות מרובות. עד שאחת מחברותיה של בתי, ערכה חגיגת בת מצווה שגם אני הוזמנתי אליה במועדון ייחודי הנקרא ניו יורק בראשון לציון. המסיבה היתה כל כך מרהיבה ומיוחדת שהעלה בי את הרצון לברר עלויות ובמה זה כרוך.

חגיגות בת מצווה במועדונים אלו הפכו מסתבר לטרנד מוביל בו אתם נהנים מכל האטרקציות וללא ריצות מיותרות והכל במקום אחד. בעלי ואני לא היססנו לרגע אחרי ששמענו וקיבלנו את הצעת המחיר ומיד סגרנו את האירוע לתאריך המבוקש. לא היינו נעולים על קיום אירוע במועדון בחולון, היינו פתוחים להגיע לערים סמוכות אם זה יהיה שווה את זה.

את חגיגת הבת מצווה חגגנו במועדון ניו יורק בראשון לציון. בתחילת הערב בתי נכנסה בכניסה מלכותית על שטיח אדום בליווי זיקוקין שובי עין. הדי ג'יי הוביל והנחה את הערב ביחד עם צוות המפעילים המיומן והמקצועי במוסיקה עדכנית ובקטעי הנחייה שהלהיבו את קהל המוזמנים. מערכות ההגברה, התאורה ורחבת הריקודים היו כל כך מיוחדים ומשוקעים במיטב הציוד מהשורה הראשונה. מסביב למועדון, הוצגו על מסכי ענק קליפים ומצגות שערכו עבורנו מבעוד מועד בהן הבת שלי כיכבה.

מועדון ניו יורק בראשון לציון, מאפשר קיום אירוע משולב מבוגרים וילדים.  למבוגרים היתה פינת VIP בה הוגש בופה ומזנון עשיר. מעבר לרחבת הריקודים הוצבו פינות משחקים מיוחדים. וכמובן בכל המועדון פוזרו ברים של מזון וממתקים בדיוק כמו שהילדים אוהבים ברמה גבוהה, איכות וטריות שכל ילד וילד נהנה ממנה.

חגיגת הבת מצווה של בתי עשתה הדים רבים בכיתתה ובביה"ס שלה, כך שכיום רבים סוגרים אירועים במועדונים לבת מצווה כמו מועדון ניו יורק .הצוותים המיומנים יבנו יחד אתכם חגיגת בת מצווה עוצרת נשימה ולחוויה בלתי נשכחת."