איך לבחור כורסת טלוויזיה נוחה?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

החלטתם שאתם רוצים לרכוש כורסת טלוויזיה חשמלית לבית? מזל טוב! מדובר בשדרוג נפלא לנוחיות שלכם בסלון וגם בפריט עיצובי נהדר שיכול להוסיף המון פלפל לדקורטיביות של חלל הבית. אך יחד עם הבחירה לרכוש כורסה חדשה, מגיע גם האתגר הגדול – כיצד לבחור בכורסת הטלוויזיה שתתאים בדיוק לסטנדרטים שלנו. הגעה לחנות הרהיטים היא צעד הגיוני, אך מהר מאוד נמצא את עצמנו מבולבלים ומהוססים. האם התקציב מספק? האם אנחנו מתפשרים? והאם נתחרט על רכישת כורסה א' לעומת כורסה ב'?

איך לבחור כורסת טלוויזיה?

רכישת כורסה חדשה לבית מביאה עמה המון התרגשות שכן זוהי "שבירת שגרה" לנראות סלון הבית וגם שדרוג מוחלט לחוויית ההתרווחות שלנו אחרי יום מתיש. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לרכוש את הכורסה האידיאלית.

חשמלי או לא חשמלי?

זוהי השאלה הראשונה והחשובה ביותר. כורסה רגילה יכולה להציע לנו נוחות מקסימלית אך לדלג על מספר פיצ'רים נפלאים דוגמת יכולת כוונון לרגליים וכוונון קל ופשוט למשענת הגב. נוסף על כך, ישנן כורסאות חשמליות המציעות מכניקה מתקדמת המאפשרות קימה בקלות רבה יותר. מדובר ביתרון גדול עבור מבוגרים הסובלים לעתים ממוגבלות מסוימות בתנועה.

מידות הכורסה

החלטתם שאתם בוחרים בכורסה חשמלית? עכשיו הגיע הזמן לבצע מדידות בסלון הבית וזאת כדי להגיע להחלטה האם זה יפגע או יוסיף לחלל החדר. כורסאות חשמליות לרוב מתאפיינות במידות גדולות מעט יותר מן הכורסאות הקלאסיות. זהו נתון שחשוב לקחת בחשבון בעת רכישת הכורסה.

ריפוד

לאחר שהבנתם שסלון הבית מתאים במידותיו עבור כורסה, חשוב שתוודאו כי אתם אכן רוכשים מוצר איכותי. האיכות הראשונית מתחילה קודם כל בריפוד הכורסה. האם מדובר בריפוד שקל להסיר ממנו כתמים? זהו פרט חשוב שיכול לשנות את כל התמונה.

איכות הספוג

זכרו כי כורסה חשמלית היא השקעה לטווח ארוך. אינכם רוצים לשנות את מראה הסלון היוקרתי שלכם לעתים תכופות מדי. לכן הקפידו להשקיע בספוג איכותי המאפשר התאמה לתנוחת הגוף.

מודעות
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});