מצלמות אבטחה – למה בכלל?

בימינו מצלמות האבטחה הן פריט חובה כמעט בכל בית פרטי ובית עסק. בישראל רבים בוחרים להציב מצלמות בבית מסיבות שונות – מניעת פריצות ושלל מעשים פליליים או תיעוד של המתרחש בבית. לדוגמא, בבית בו יש מטפל בקשיש או מטפלת בפעוט, נרצה לדעת כי הכל מתנהל כשורה.

מה כדאי לדעת על מצלמות אבטחה?

  • התאמת מצלמת אבטחה לבית

    מצלמות אבטחה

    כיצד לבחור מצלמות אבטחה? קיימים סוגים רבים מאוד של מצלמות אבטחה. לכל מצלמת אבטחה פונקציות אחרות, ויכולות צילום משתנות. על כן כל מצלמת אבטחה משרתת לעיתים מטרות מעט שונות. לפני בחירת מצלמת האבטחה כדאי לעשות שני דברים חשובים – להבין בדיוק מה הדרישות שלכם ממצלמות האבטחה, ולהכיר את מצלמות האבטחה השונות הקיימות בשוק. בין הפונקציות השונות שכדאי לקחת בחשבון ניתן לציין את: אפשרויות האודיו (האם אתם מעוניינים להקליט גם קול?), חיבור למחשב הביתי או לאינטרנט (כיצד תרצו לצפות בצילומים? אתם מעוניינים להשקיע במצלמת אינטרנט שתאפשר לכם לראות מה קורה תמיד?) וכדומה. בנוסף, בדקו מה התנאים הסביבתיים ותנאי התאורה באיזור בו תרצו להציב את המצלמה, ובחרו מצלמה אשר מתאימה לתנאים הללו.

  • פריסת מצלמות אבטחה אופטימלית: דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא כמובן המקום והשטח אותו תרצו לצלם. מקמו את מצלמות האבטחה כך שהשטח הרלוונטי יכוסה בצורה טובה ומקיפה. זכרו כי לעיתים תצטרכו מצלמות מסוגים שונים בהתאם למקומות השונים אותם אתם מעוניינים לצלם. בנוסף, הבינו מה כמות המצלמות הדרושה ומה התוכניות שלכם לעתיד. ישנן מערכות אזעקה אשר ניתן להוסיף להן מצלמות בהדרגה. לעומתן ישנן מערכות אזעקה אשר מתאימות למספר מסויים של מצלמות ולא ניתן להוסיף.

בניית מערך אבטחה מתאים – בעזרת מומחים

בבואכם לבנות מערך אבטחה ולהתקין מצלמות אבטחה בבית או בבית העסק, כדאי תמיד להיעזר במומחים. לאדם הממוצע אין ידע מספק באבטחה, או במערכות אבטחה, על מנת להתקין את מערך האבטחה המתאים ולפרוס אותו בצורה טובה. מומחים לאבטחה, בעלי ניסיון בהצבת מצלמות אבטחה וטיפול בבעיות אבטחה יוכלו לייעץ לכם. תוכלו להיעזר בהם הן מבחינת בחירת המצלמות והן מבחינת הפריסה שלהן. לכן חשוב מאוד לבחור בחברת אבטחה איכותית ומקצועית.

דרג את המאמר