מעבר דירה היא תקופה לא פשוטה ושלב ההובלה עצמה היא אחד השלבים המלחיצים, הארוכים והמייגעים ביותר שיש. לא רק שלב האריזה הוא שלב קשה וארוך אלא גם הפריקה של כל החפצים בבית החדש. התהליך הזה יכול להשתפר אם תיישמו כמה טיפים חשובים לפריקה בטוחה ונוחה יותר.

הגיע הזמן לפרוק את מה שיש

אחרי שהגענו ליעד החדש אנו מעוניינים לפרוק את כל מה שיש לנו. זה נכון לא רק לגבי כל הרגשות וההרגשות שיש לנו, כאשר אנו צריכים להתאקלם למקום חדש שלעתים יכול להתלוות לתחושת פאניקה קטנה, אלא גם לפרוק את כל הארגזים והקרטונים שנמצאים בדירה ואחרי שהסבלים והמובילים הלכו אנו יכולים להרגיש מעט לבד. אחרי שהרהיטים הורכבו על ידי חברת ההובלות אנו צריכים להתחיל לסדר הכול כאשר גם בשלב זה וגם בשלב הצבת הארגזים בדירה יש דברים שכדאי לדעת לשיפור ולייעול.

טיפים לפריקת ארגזים יעילה

  • עוד לפני שמגיעים לשלב בו אתם צריכים לפרוק את כל הציוד שנמצא בקרטונים, שלב פריקת תכולת הדירה כולה יכולה להיות מעט בעייתי כאשר הדירה אינה מסודרת. הכינו את הדירה לפריקת ציוד רב ולשם כך עליכם לדאוג לבחור בתאריך הנכון למעבר הדירה, מומלץ לפחות יום או יומיים אחרי שהדייר הישן עזב אותה לחלוטין. נקו אותה היטב, נצלו את ההזדמנות לבצע ניקיון יסודי עם מכונות שטיפה או פוליש לרצפה ולאחר מכן יהיה לכם יותר נעים לפרוק הכול. כמו כן, נסו להימנע מהחלקות למיניהן ובדקו שהשטח בטוח.
  • המובילים סיימו את עבודתם ונשארתם לבד עם כמויות מטורפות של ארגזים? זה הזמן לקרוא את הפתקים שהכנתם מראש, אלו שיגידו לכם מה יש בכל ארגז, ולהציב אותם באזור שמיועד להם. בדרך כלל מומלץ לארוז את כל הציוד של חדר או אזור מסוים בבית ביחד ואז הפריקה נוחה יותר אך גם אם לא עשיתם כך, כשאתם מוציאים חפץ הניחו אותו באזור שאליו הוא מיועד ורק לאחר מכן סדרו אותו בארון או במגירה המיועדת לו. חשוב לדאוג שהשטח בו אתם מניחים את הציוד כך שתראו אותו ממבט-על יהיה גדול ומרווח כדי שיהיה לכם נוח יותר וכמובן להיעזר בחברים שיעזרו במשימה.

 

דרג את המאמר