איך לשדרג את בת המצווה?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כבר סגרתם אולם לבת מצווה חגיגית? זה הזמן לבדוק כיצד ניתן לשדרג עבור כלת בת המצווה את האירוע ולהפוך אותו לחוויה בלתי נשכחת. במאמר הבא ריכזנו כמה טיפים קטנים שיכולים לשנות בענק!

בלונים לאירועים

אולם מפואר הוא דבר נפלא, אך ילדים ונערים אינם מסתכלים על הדברים הללו בעין ביקורתית. מה שיכול לשדרג עבורם את כל החוויה הוא קודם כל הניראות והעיצוב מבחינת צבעוניות. זכרו כי הקהל הוא אמנם נערים, אך עדיין מדובר בתפר שבין ילדים למתבגרים. עיצוב כניסה מרשימה עם שער בלונים הוא דרך נפלאה להעשיר את החוויה עבור הנערה הנרגשת ועבור המוזמנים.

כניסה עם שיר

אם אתם רוצים ללכת על הטיפ הבא, אז מומלץ לבחור באולם אירועים שמתאפיין במערכות סאונד מתקדמות ואיכותיות. ניתן לבצע כניסה עם שיר ולעשות שימוש באולפני הקלטות המתמחים בתחום זה. ניתן אף להכניס ללחן של שיר קיים, מילים המתאימות למאורע המרגש. עבור הנערים והנערות זוהי כניסה מרשימה ועבור כלת בת המצווה מדובר בהופעה של פעם בחיים!

רובוט ברחבת הריקודים

מופע אורקולי מרהיב הוא לבטח דרך מצוינת להעשיר את המסיבה עבור כל הנערים והנערות. כיום ישנה אטרקציה נפלאה של רובוט בו אדם נכנס אל הרחבה בתחפושת מרשימה והוא מרסס עשן (אל דאגה אין כל סכנה!) עם מגוון רחב של אפקטי תאורה.

3 הטיפים הבאים יהפכו כל מסיבה רגילה, לחגיגה בלתי נשכחת!

 

מודעות: