רול אפ הוא דרך נהדרת למשוך את תשומת לבם של העוברים ושבים ולשלוח אליהם מסרים שיווקיים שונים. אם אינכם מצויים בהדפסת רול אפ, אז הרי שמדובר בהדפסה של נייר גלילי שאיננו מתקמט, אותה ניתן לייצב על גבי עמדת שילוט. גם אם אינכם מצויים היטב ברולאפים, כאן ריכזנו מספר שימושים מרכזיים שייתכן מאוד ויוריד לכם כמה אסימונים בנוגע ליעילותה של ההדפסה ולעבודה שכבר פגשתם בה לא פעם ולא פעמיים.

מתי משתמשים ברולאפים?

כאמור, הדפסת רול אפ היא הדפסה המתבצעת על פני נייר גלילי הנמתח על גבי מתקן שילוט. הנייר הגלילי איננו מתקמט וכך נשמרת צורתו המחמיאה אשר מתאימה לפרסום חוצות בדרגה נמוכה יותר. כן, איננו מתכוונים לשלטים המלווים אותנו בעת נסיעה על כביש מהיר, כי אם בעמודי השלטים הניצבים בפתחן של חנויות, בהצגות ותאטראות ושלל אירועי שמחה שונים.

ככלל, נהוג להשתמש ברול אפ עבור מטרות פרסומיות שונות דוגמת כלבו בגדים ובו בכניסה מתפרסמים המוצרים החמים עם הנחות משמעותיות, תערוכות וגלריות המבקשות למתג את עצמן, ושפע של עסקים רבים נוספים. אם ננסה לתמצת זאת, אז הרי שרול אפ הוא יעיל, נוח ושימושי עבור מטרות מיתוג ופרסום.

האם קיימים סוגי רול אפים?

כמו מוצרים רבים אחרים, גם רול אפ יכול להתבטא בשפע של מוצרים ובאיכויות משתנות. כך למשל, ניתן למצוא רול אפים ידניים בהם נתקין את הגליל באופן קלאסי ונמתח אותו בעצמנו. לעומת זאת, ישנם גם רול אפים חשמליים אותם ניתן לתפעל בצורה קלה ופשוטה יותר.

בהשוואת המחירים דעו כי למידות ישנה אימרה נחרצת בכל הנוגע לעלויות השוטפות. אם אתם מחפשים למתג את עצמכם בצורה קטנה וצנועה, אז הרי שהמחירים יהיו נמוכים יותר. אך אם אתם מחפשים שילוט גרנדיוזי אשר מושך את תשומת לבם של העוברים והשבים, אז הרי שחשוב להשקיע ברול אפ בעל מידות גדולות.

התייעצו עם גרפיקאי

אך זה לא מסתיים רק בגודל. חשוב להסתמך גם על עבודתו המקצועית של גרפיקאי אשר יידע כיצד לעצב עבורך עיצוב המותאם לרול אפ ואשר מטרתו היא לעורר את סקרנותם של הנוכחים. זכרו כי כולנו מוצפים במידע ובמסרים, ועל כן מדובר באתגר גדול אותו יש לצלוח בצורה מקצועית נכונה.