איפה לערוך שיט מפנק?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

חושבים לערוך שיט מפנק? לא חייבים לטוס לטורקיה או יוון וגם לא חייבים להרחיק עד לצד השני של העולם באיים הקריביים או באיים המרהיבים של המזרח הרחוק. יש נופים מדהימים לא פחות ממש כאן מעבר לפינה. ישראל כמו ישראל היא מדינה שהשם הנרדף שלה הוא קודם כל ים! מספיק שנרחיק מספר קילומטרים ספורים בכדי שנרגיש שהנה התרחקנו מן הארץ, ממש חוויה של חו"ל.

מתי יש הזדמנות לערוך שיט?

האמת שלא חסרות סיבות למסיבה. יש כל כך הרבה אירועים שאפשר לערוך על גבי סיפונה של יאכטה מפנקת החל ממסיבת רווקות על יאכטה, דרך ימי גיבוש עבור עובדי חברות ועד לחגיגות בר ובת מצווה! שיט מפנק הוא דרך מצוינת ליהנות מוייבים של חו"ל, שבירת שגרה טוטלית ונופים מדהימים.

האם צריך ידע קודם כדי להשיט יאכטה?

חד משמעית כן! יאכטה מחייבת רישיון סקיפר מקצועי וישנן דרגות שונות המאפשרות לנו לשוט לאורך חופי מדינה, לשוט בתמורה לתשלום ולשוט בין מדינה למדינה. אם אתם רוצים לערוך מסיבה על יאכטה הרי שהשכרת היאכטה תלווה גם בסקיפר מקצועי שיביא אתכם עד אל לב הים.

אם יש לכם רישיון משיט, אז הרי שתוכלו לערוך את המסיבה לגמרי בכוחות עצמכם. מועדוני יאכטות רבים מציעים יאכטות להשכרה במחירים משתלמים ובכך מאפשרים לכל המעוניינים, לערוך מסיבה על יאכטה הרחק מחופיה של ישראל. הנופים הם משגעים והמזג אוויר, נו אתם יודעים – ישראל כמו ישראל – מדינה של קיץ.

 

מודעות: