אירוח בריא – יש חיה כזאת!?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כאשר אנחנו רוצים לארח את המוזמנים שלנו בצורה חגיגית, השפע של המזון חייב לשחק תפקיד חשוב. מספיק לרפרף מעט ברשת האינטרנט, כדי שנמצא שפע של חברות קייטרינג המספקות את שירותיהן ומציעות תפריט עשיר הגדוש בבשרים, מאכלים חלביים ושלל מנות גורמה שונות. אך מה קורה כאשר אנחנו רוצים אירוח קליל ופשוט? כזה שגם שומר על בריאותם של אורחנו? ובכן, אל תגידו נואש! יש לנו כמה פתרונות נפלאים שהשילוב ביניהם יהיה מנצח.

קייטרינג סושי

ראשית כל, אפשר להסתמך על קייטרינג סושי איכותי. סושי נחשב למזון מהיר אמנם, אך הוא כולל בתוכו שפע של רכיבים תזונתיים וערך קלורי נמוך בצורה יחסית, אשר מיטיבים עם הסועדים. בו בזמן, לא תצטרכו להתפשר מול האורחים והם ייהנו ממנות משביעות שיספיקו לכולם!

פלטת ירקות

זה עשוי להישמע לכם לרגע משונה, אך כן! אפשר להפוך ירקות לשירות קייטרינג נפלא ואיכותי. כיום ישנן מגוון חברות המספקות שירותי קייטרינג למגשי ירקות המגיעים מצולחתים, שטופים, טריים והכי חשוב – מזמינים! ניתן לבצע הזמנה של שפע ירקות שונים ולבקש שיגיעו בצורות וגדלים שונים. מדובר בדרך נפלאה לארח את המוזמנים ובו בזמן לשמור על ערך קלורי נמוך.

קייטרינג פינגר פוד

ואם אתם ממש אבל ממש לא יכולים להתאפק, אז אין שום בעיה! אפשר גם להזמין אוכל שהוא קצת יותר "משמין", אך לבקשו במנות מדודות. מדובר בקייטרינג הנקרא פינגר פוד ובו המנות מגיעות קטנות ומדודות. ביס אחד וגמרנו, אבל ביס שמביא עמו שפע של טעמים נהדרים.

אם כן, נוכחנו לראות כי ישנו מגוון רחב של פתרונות לקייטרינג איכותי, אך כזה ששומר על הבריאות שלנו לאורך זמן.

לנו רק נותר לאחל לכם בתיאבון!

מודעות
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});