כאשר אומרים את המילה פרגולה ישר עולה לנו לראש תמונה על עץ. אך בשנים האחרונות חלה תפנית וקמו יצרנים כמו אלומינה פרגולות אלומיניום שמייצרים פרגולות מהחומר אלומיניום. אז מה עדיף? פרגולת עץ או פרגולת אלומיניום? בפוסט זה נציין מספר יתרונות של פרגולות האלומיניום ונשאיר את ההחלטה לכם!

פשוטות להתקנה ותחזוקה

ביחס לפרגולות מעץ, פרגולות האלומיניום מאוד קלות מבחינת משקל. לכן, מאוד פשוט להוביל אותן ולהתקין אותן במאמץ הרבה יותר קטן מהמאמץ שאנו משקיעים בהתקנת פרגולות מעץ. בנוסף לכך, פרגולות אלומיניום עמידות בכל מזג אוויר ולכן הרבה יותר קל לתחזק אותן ביחס לפרגולות מעץ.

עיצובים

אחד היתרונות הבולטים של פרגולות מאלומיניום הוא הגמישות האדירה מבחינת העיצוב שלהן. פרגולות אלומיניום יכולות להגיע במגוון רחב של עיצובים וצבעים. נכון שגם עם פרגולות עץ אפשר לגוון אך המגוון הרבה יותר גדול כאשר מדובר בפרגולות מאלומיניום.

מחיר

עוד יתרון בולט של פרגולות מאלומיניום לעומת פרגולות מעץ הוא המחיר. אלומיניום הוא חומר תעשייתי שמייצרים בזול ובכמויות אדירות. לעומת זאת, עצים ייחודיים יותר נדירים ודורשים יותר השקעה בלהפוך אותם לתוצר המוגמר. לכן, פרגולות אלומיניום הרבה יותר זולות. אז אם אתם רוצים להצל את הגינה אבל קצרים בתקציב, פרגות אלומיניום היא אופציה מעולה עבורכם.

דרג את המאמר