אמא אני רוצה להכנס לישון -מזרונים לילדים איכותיים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אמא אני רוצה להכנס לישון -מזרונים לילדים איכותיים

כיום יש הרבה מזרונים לילדים שנמכרים בשוק,חלק איכותיים יותר וחלקם פחות.אך חשוב לקנות לילד שלכם מזרון איכותי,שיעזור לו בהתפתחות ויקל עליו על כאבים שהוא יחוש בזמן הגדילה. אמא אני רוצה להכנס לישון -מזרונים לילדים איכותיים

 

מזרונים לילדים לפי מידה

בדרך כלל לכל ילד יש מיטה במידה אחרת,ממיטת קומותיים ואז מיטת יחיד. במידה ואתם צריכים מידות מיוחדות אתם יכולים לפנות למפעל ישראלי בחולון שמייצר מזרונים לילדים לפי כל מידה וברמת גימור גבוהה. המפעל יוכל לייצר בשבילכם כל מידה וגובה שתרצו כדי שיתאים למיטה של הילד וכמובן גם לגובהו ומשקלו. חשוב לא לקנות משהו קטן כי הילד גודל כל הזמן ולכן תחשבו על הטווח הארוך.

 

ממה מייצרים מזרונים לילדים

במידה ואתם רוצים לקנות מזרון לילדים איכותי, אתם חייבים שהמזרן יורכב משכבות של פולימרים, מספוג כחול קשיח ובד איכותי נושם. החומרים האלו יעניקו תמיכה מירבית לעמוד השדרה לאורך זמן הגדילה. חשוב שהמזרן יהיה קשיח אבל לא יותר מדי, מזרן רך פחות מתאים לילדים. מזרונים לילדים שמיוצרים מהחומרים האלה אולי יהיו יקרים יותר מספוגים פשוטים אבל תזכרו שהילד ישן על המזרן 8-9 שעות ביום שזה זמן הגדילה שלו ולכן חשוב ביותר לקנות מזרון איכותי ולא סתם מזרן פשוט ב100 שקל כדי לסמן וי. אתם לא רוצים שהילד שלכם יתלונן על כאבי גב ולכן תתאימו לו מראש מזרן איכותי ועמיד שיחזיק לו לשנים רבות.

 

שתפו את הילדים שלכם בבחירה

כדי למנוע לאחר הקנייה תלונות מצד הילדים, שתפו אותם בתהליך הקנייה,שיראה את מהזרן לפני,הוכח כאשר משתפים ילד בבחירה אז הוא יותר יתחבר למה שהוא בחר מאשר להביא לו מוצר מבלי שהוא ראה אותו לפני.

לסיכום- בחירת מזרונים לילדים

חד משמעית תשקיעו בבחירה של המזרון,דאגו לילד שלכם ואל תחסכו. שלב ההתפתחות היא שלב קריטית בחיים ולכן חובה על הילד לישון במזרן איכותי. דאגו לקנות ממקום אמין שאומר לכם ממה מיוצר המזרן וכמובן כמה שנים של אחריות אתם מקבלים. בסופו של דבר ילד שישן טוב יהיה יותר קשוב ביום שלמחרת בבית ספר.

מודעות: