אחד הגימיקים הנחשבים ביותר באירוע בת מצווה הוא כניסה לבת מצווה מרשימה של כלת הבת מצווה לרחבה המרכזית כשכל האורחים, המשפחה והחברים מצפים לכניסתה. כיום, מגוון האופציות והכניסות המרשימות של בנות המצווה לרחבה המרכזית של האירוע, נעשית עם אפקטים וגימיקים הדורשים תכנון קפדני ומיומן, כאשר כל פרט מתוזמן במדויק בהתאם לדרישות ולצרכים. צוות הבידור מתאים באופן אישי עבור כל אחת מכם את הכניסה המיוחדת שלה לאירוע, וכל זאת במסגרת רעיונות מקוריים, תפאורה מושקעת, אפקטים קוליים, תאורה ייחודית   ומגוון נרחב של תלבושות המותאמות לקונספט הכללי.

ישנם מקומות כמו מועדוני בת מצווה שערוכים לכניסות מפוארות ומרשימות לבת מצווה. כך למשל תוכלו להכניס את בתכם לאירוע בתפאורה וכחלק מסיפור מרתק מהאגדות, או להכניס את הכלה בתוך חללית מוארת בתאורת לדים צבעונית בלווי מוזיקה מהסרטים, כניסה בתוך ספינה לבנה, כניסה בתוך צדפה ענקית ועוד רעיונות מקוריים. הפקות הכניסה המרשימות לבת מצווה מותאמות לכל אחת באופן אישי, והן מאפשרות גם לכם להותיר את כל האורחים באולם מופתעים ונדהמים לנוכח ההפקה וההשקעה בכניסה של כלת הבת מצווה.

 

תכנון נכון של כניסה לבת מצווה

כחלק מהאירוע כולו חשובה גם דעתה וסגנונה של כלת הבת מצווה לכל הקשור בתכנון האירוע כולו ולכניסתה בהתאם. אופי התפאורה במקום ישתנה ויעוצב לפי דרישת הלקוח כך שכל פרט באירוע לרבות הכניסה, הריקודים ושאר הפעילויות יהוו קונספט אחד מושלם אפוף בקסם ומעניק חוויה מרגשת לכולם. באירוע בת מצווה, כל העיניים נישאות כלפי החוגגת, ולכן מדובר פה בהזדמנות לתת לה במה ייחודית וכניסה מרשימה המבטאת את אישיותה של החוגגת באופן שהיא רואה זאת לנכון ושיתאים לה. ללא שיתוף פעולה של הכלה עם צוות הפקה וכל הגימיקים מסביב הכניסה לא תהווה אטרקציה מרכזית של הערב כולו.

לסיכומו של דבר,

כחלק מסגירת אירוע בת מצווה חשוב לתאם כניסה לבת מצווה עם צוותי המקום על מנת שתיאום הציפיות יענה על הצרכים והדרישות ובעיקר ישאיר רושם לאורחים כולם שייזכר להרבה שנים.

דרג את המאמר