אנו בחברה מדפיסים באופן עקבי דרך האינטרנט עבודות דפוס, אנו בתחום יותר מארבע שנים ויש לנו צוות שעושה מעל ומעבר על מנת לוודא כי כל הפקות הדפוס שלנו מודפסים בזמן, כפי שהובטחו ללקוחות וצריכים להימסר ללא דיחוי. רצינו להמליץ לכם על כל סוגי עבודת הדפוס שלנו, כדאי ושתדעו שצוות שלנו ייקח את איכות ההדפסה הכי גבוהה שניתן למצוא ויביא לכם את המוצר האיכות בצורתו המוגמרת הכי גבוהה.

קצת על התחום…

תחום הדפוס זכה בשנים האחרונות לשיפורים משמעותיים המתבססים על טכנולוגיה חדשה. כיום הדפוס הוא מהיר יותר, איכותי יותר וזול יותר לעומת הדפוס המסורתי והרגיל. אך על מנת להבין לעומק את ההבדלים בין דפוס דיגיטלי לדפוס מסורתי יש להכיר את המאפיינים של כל שיטה.

דפוס מסורתי משתמש בשיטה אנלוגית הנפוצה בעולם כבר עשרות שנים

בדפוס המסורתי אין דגש על הספק או איכות, ולכן התוצאות אינן מדויקות. בנוסף, הדפוס המסורתי דורש שימוש במכונות כבדות ומסורבלות. אורך הזמן הנדרש לצורך דפוס מסורתי ארוך, ונקבע על פי כמות הדפים וסוג ההדפסה. הדפוס המסורתי מחייב תחזוקה שוטפת, החלפה של אמצעי הדפסה ובקרה אחר התהליך. באמצעות השיטה המסורתית לא ניתן לכוון מראש את הדפוס או להציע שירות אחיד עבור מוסדות, חברות, ארגונים ולקוחות פרטיים. הדפוס המסורתי מתאים בעיקר למשתמשים ביתיים, ולכן אינו יעיל עבור גופים הזקוקים לשירותי הדפסה רצופים בסטנדרטים גבוהים.

בית דפוס המספק כרטיסי ביקור מעוצבים לכל דורש

כבר שנים שאנשי מקצוע שונים עושים שימוש בכרטיס ביקור. ללא ספק מדובר באופציה נוחה מאוד לפרסום לבעל המקצוע, כך שהכרטיס נמצא כל זמן בכיסו, וכמובן הדבר מאפשר גם נוחות ללקוח, כאשר כל הפרטים שהוא זקוק להם רשומים על גבי הכרטיס, והוא יכול ליצור קשר במהרה עם בעל המקצוע. כמובן שהנוחות שלהם מתבטאת גם בגודלם, הם לא גדולים במיוחד, דקים, ונכנסים לכל כיס. הם עשויים קרטון רך, כך שהם גם לא מתקמטים במהרה.

הדפסה על קנבס

קנבס הוא בד ארוג באריגה גסה, ויש לו יתרונות רבים עבור יישומי הדפסה שונים. בעבר שימש בד הקנבס כפלטפורמה לציור בקרב אמנים, אך לאחרונה הוא פופולארי בתור משטח הדפסה לתמונות בכל הגדלים. הדפסה על קנבס אידיאלית בתור מתנה, ומשנה לחלוטין את המראה של החלל. אפשר לשים תמונות מודפסות על קנבס על קירות הסלון, בחדרי השינה והילדים או בכניסה לבית. בנוסף, ניתן למצוא מעצבי פנים רבים אשר מנצלים את התכונות הייחודיות של הקנבס במשרדים ועסקים.

דרג את המאמר