עצות עבור בחירת בלונים לאירועים

אם אתם עומדים לחגוג אירוע כל שהוא, מן הסתם וודאי תחפשו אחר אטרקציה אשר תוסיף לאירוע נופך מיוחד במינו. אחת מן האופציות הפופולאריות ביותר היא לא אחרת מאשר בלונים לאירועים. בלונים מאפשרים שדרוג של כל אולם או גן אירועים. ניתן לתלות את הבלונים בכניסה וכך להכניס את האורחים לאווירה המתאימה עבור האירוע, להכין שער בלונים מרשימים או לצרף בלון אישי לכל שולחן. בלונים אהובים על כולם ואין אורח שיכול להישאר אדיש למראה של זר בלונים צבעוני. מעבר לכך, בלונים משמשים בתור מזכרת אותה ניתן לקחת הביתה. המחיר של הבלונים משתלם והם מתאימים לאירועים פרטיים, עסקיים וציבוריים.

הדרך הטובה ביותר לנצל את הפוטנציאל של עיצוב עם בלונים לאירועים היא להקפיד על תהליך הבחירה. לא כל הבלונים הם אותו דבר, בעיקר בהקשר של אירועים ומסיבות. יש בלונים המיועדים עבור אירועים עסקיים וסולידיים, לעומת בלונים שמשתלבים טוב דווקא באירועים הנערכים באווירה צעירה מהסוג של ברית, בר מצווה וחתונה.

כמה עולה לעצב אולם עם בלונים?

המחיר אינו קובע את האיכות של הבלונים, אולם הגדרה מראש של התקציב בהחלט יכולה לעזור ולהקל על תהליך הבחירה. העלות המשוערת של עיצוב אולם סטנדרטי או גן אירועים עם בלונים אינה גבוהה מכמה מאות שקלים. לצורך השוואה, עיצוב עם פרחים, וילונות, מפות וכדומה יקר בהרבה.

אלו הדגשים שכדאי לשים לב אליהם כאשר בוחרים בלונים לאירועים:

א. צבעים – בחרו צבעים המתאימים לאירוע והימנעו מעודף של גוונים וטקסטורות.

ב. צורות – בלונים גדולים בצורות מתאימים לאירועים אליהם מגיעים ילדים, בעוד בלונים רגילים מתאימים לאירועים אליהם מוזמנים מבוגרים.

ג. מיקום – מקמו את הבלונים כך שלא יפריעו לאורחים לרקוד, לאכול ולשתות. קחו בחשבון את המבנה של האולם ואת מספר המוזמנים, לרבות כמות הכסאות והשולחנות.

לסיכום, בלונים עוזרים בעיצוב אולמות אירועים והם זוכים להצלחה גם בקרב לקוחות פרטיים. בחרו היטב את הבלונים ותיהנו מאירוע נוצץ.

דרג את המאמר