במה כדאי להשקיע יותר במיטה או במזרן?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

במה כדאי להשקיע יותר במיטה או במזרן?

כאשר מחליטים לשנות את חדר השינה והתקציב מוגבל האם אתם צריכים להשקיע יותר במיטה מעוצבת שתכניס אור חדש לחדר או דווקא באיכות של המזרן שעלותו לא זולה.ובכן יש כאלה שיעדיפו ככה ויש כאלה שיעדיפו הפוך אבל בסופו של דבר איכות השינה חשובה יותר!  אז במה כדאי להשקיע יותר במיטה או במזרן?

קניית מזרונים אורטופדיים איכותיים

ובכן בסופו של דבר אתם מרגישים וישנים על המזרונים האורטופדיים ולכן לטעמנו חשוב ביותר להשקיע דווקא במזרון אורטופדי איכותי.את המזרן מניחים על המיטה ואולי המיטה מכניסה עיצוב לחדר אבל יותר חשוב שתשנו טוב יותר מאשר שהחדר יראה יפה יותר.למרות שאפשר למצוא מיטות יפות גם בזול יותר , השקיעו יותר במזרון שיעניק לכם נוחות,פינוק ושינה טובה.תדרשו לבדוק מאיזה חומרים מכיל המזרן, תוודאו כמה שכבות של ויסקו ולטקס המזרן מכיל והכי חשוב היכן הוא מיוצר. בעולם המזרונים תוכלו למצוא מחירים מ100 שקל ועד 15000 אלף גם,אתם כמובן לא צריכים את הכי יקר ואתם לא צריכים את הכי זול.מחירים בין 2000 ל6000 אלה כבר מזרונים אורטופדיים איכותיים שיעניקו תמיכה לגב שלכם ויעניקו לכם שינה טובה ורציפה.אבל חשוב ביותר גם להתאים את המזרן שלכם אליכם,לפי דרגת הקושי והחומרים השונים.בשיחה עם איש המכירות תסבירו לו עליכם ומה אתם צריכים כדי שיתאים עבורכם מזרן.

תנו לגוף שלכם להחליט עבורכם איזה מזרן מתאים לכם.

יש מקומות כמו המזרן המגנטי שתוכלו לקבל את המזרן ל30 ימי ניסיון שבו תוכלו להרגיש הכי טוב על הגוף שלכם. במשך 30 יום או יותר אתם תשנו בבית שלכם על המזרן ולא 10 דקות באולם התצוגה וכך הגוף שלכם ואתם תרגישו אם המזרן מתאים לכם או לא. לאחר מכן אתם רשאים להחליט אם המזרן מתאים לכם או לא.

מיטות שינה מעוצבות

בשאר התקציב שנשאר לכם אתם מוזמנים לקנות מיטה מעץ מלא או בסיס מיטה שיעניק תמיכה וחיזוק למזרן.את המיטות ניתן לקנות עם ראש מיטה,בלי ראש מיטה, עם ארגז מצעים ושידות.ככל שתוסיפו דברים המחיר יהיה יקר יותר.לכן תוודאו מראש כמה תקציב נשאר לכם. כיום ניתן לקנות מיטות בשלל צבעים שונים.

מודעות: