ההחלטה להזמין גריל גז היא החלטה שכבר קיבלתם, וכבר די ברור לכם מדוע מנגל גז קטן עדיף על מנגל פחמים קטן, ומדוע מנגל גז למכירה, גם אם הוא יקר יותר מאשר מנגל פחמים, הוא עדיין שווה כל שקל. כעת אתם רוצים לבצע את ההזמנה, ולהבטיח לעצמכם שאתם מבצעים את ההתקנה בצורה בטוחה. המדובר במכשור המתחבר לאחד ממקורות האנרגיה החזקים ביותר בהם עושה האדם שימוש, גז בישול, ובהתאם לכך ישנה חשיבות רבה להתנהלות נכונה על פי כללי בטיחות מוקפדים, גם ובעיקר כאשר מדובר בחיבור גז במרחב הביתי.

גריל גז – מתיחת קו הגז בסיוע טכנאי גז מורשה

ככלל, אם יש לכם קו גז ביתי קבוע, בהחלט עדיף להשתמש בקו זה על פני הזמנת מיכל זמני. במידה וקו הגז אינו מגיע למרפסת או לגינה, תוכלו להזמין טכנאי גז מוסמך ומורשה שיבצעו עבורכם הארכה של קו הגז ופיצולו לנקודה הנדרשת. במידה ואין קו גז בביתכם, תוכלו להזמין בלון גז נוסף לטובת גריל גז שתציבו בגינה או במרפסת. בכל מקרה, אין למתוח קו גז באמצעות צינור גומי לאורך חדרי הבית. צינורות הגומי למערכות גז מיועדות לחיבור המטר הסופי, מנקודת יציאת הגז אל המכשיר, ולא מעבר לכך.

שימוש בבלון גז קטן ויחיד

כמו כן, לאחר שמצאתם גריל גז למכירה והצבתם אותו במקום המועדף עליכם, כדאי ליצור קשר עם חברת הגז ולהזמין בלון גז קטן בלבד. מאחר ומדובר במרחב ביתי פנימי יחסית, לא מומלץ להחזיק בו בלוני גז גדולים, על אף רמת הבטיחות הכמעט מוחלטת שלהם. בלון גז קטן יוכל לשרת אתכם לאורך חודשים ארוכים ואף לאורך שנים. בכל מקרה, כל פעולה שאתם מבצעים סביב התקנת גריל גז בבית, חשוב שתבוצע על ידי טכנאי גז מורשה, גם על פי הוראות החוק.

דרג את המאמר