דגשים להסרת שיער בלייזר

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

הסרת שיער בלייזר הפכה לפופולרית יותר ויותר בשנים האחרונות, וכיום ניתן לראות נשים וגברים כאחד הפוקדים את הקליניקות השונות ברחבי הארץ לצורך קבלת מראה עור חלק ומחמיא יותר. עם זאת, הסרת שיער הינה פרוצדורה פרא-רפואית המצריכה מעקב ובקרה כמו גם התוויות נגד אשר יאפשרו סינון של מטופלים הנמצאים בסיכון. במאמר הבא ריכזנו עבורכם את התוויות הנגד הנהוגות. טרם התאמת הטיפולים, תישאלו מספר שאלות חשובות על-ידי הקוסמטיקאית. מרביתן יכללו את הפרטים הבאים, אך מומלץ לדעתם מראש, וזאת כדי שלא לחסוך בשום פרט העלול להזיק לבריאותנו.

מחלות עור

מחלות עור קיימות הן מבין התוויות הנגד המובהקות והבסיסיות ביותר. במסגרת התשאול הראשוני, ייבדק מצב עורכם ותשאלו מספר שאלות באשר למחלות נוספות דוגמת הופעת פטרת ומחלת הפסוריאזיס. מומלץ שלא לחסוך בפרטים ולחשוף בפני הקוסמטיקאית כל מידע הקיים אודות עורכם.

קעקועים

אנו יכולים לאהוב אותם, ואפילו להעריץ אותם, אך הקעקועים שלנו בהחלט עלולים להוות בעיה בכל מה שנוגע לרצוננו להסיר שיער עם לייזר. שימוש לא נכון בהסרת שיער בלייזר עלול להוביל להופעתן של צלקות קשות.

אקנה

ובכן, לא מדובר בדיוק בהופעתו של האקנה, אלא בדרך הטיפול. אנשים אשר מטפלים באקנה באמצעות תרופת הרואקוטן, צריכים להימנע מטיפולי הסרת שיער בלייזר וזאת לעור תופעות הלוואי הכוללות רגישות בעור. בנימה זו, מומלץ תמיד לבחון חלופות אפשריות ואף להתייעץ עם קוסמטיקאית המומחית לטיפול באקנה.

הריון

כמו תסמינים פיזיולוגיים רבים נוספים, היריון משפיע גם על עורה של האישה, דבר המתבטא ברגישות יתר. טיפולי הסרת שיער בלייזר המתבצעים על עורה של אישה הרה, עלולים להוביל לתהליך של פיגמנטציה ועל כן מומלץ להימנע מן הטיפול. בנוסף לכך, במהלך תקופת ההיריון מומלץ להימנע מטיפולים רפואיים שלא לצורך כמו גם נטילת תרופות. על כן, זוהי התווית נגד חשובה שמומלץ לקחת בחשבון.

מודעות: