דיקור סיני בתל-אביב

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

הטיפול בכבד התפתח לפני כ -5,000 שנה. דיקור סיני הוא טיפול המבוסס על תיאוריות שונות של הרפואה הסינית.
על פי הרפואה הסינית, בגוף יש לנו אנרגיה הנקראת צ'י. אנרגיה זו זורמת דרך טיפות הנקראות מרידיאן. המרידיאנים השונים יוצאים מהאיברים הפנימיים של הגוף לחוץ, שם ניתן בעזרת דיקור לנתב ולהשפיע על נקודות עם מחטים דקים במיוחד על ידי הצ'י שזורם דרך הרדיאנים, ובכך מאפשר לאזן את האיברים בגוף האדם ולטפל בפתולוגיות שונות בגוף.

דיקור סיני בתל אביב מטפל במגוון מחלות גוף ועור:

  1. כאבי ראש – הדיקור שהומצא כתוצאה מפלוסופיה סינית מעניק טיפול מקיף לכל סוגי כאבי הראש החל ממיגרנות, כאבי ראש חד צדדיים, כאבי ראש עמומים, מאחורי העין, רכות ועוד. מחקרים שונים הראו כי דיקור הוא הטיפול האלטרנטיבי היעיל והמועיל ביותר שקיים לתוצאות מוכחות בכאבי ראש.
  2. ניתן לראות תופעה של יותר ויותר גברים שפונים לטיפולי דיקור לפתרון בעיות של נדודי שינה. ישנם מקרים רבים של נשים שנכנסו להריון לאחר שנים של ניסיון וטיפולי הזרעה ובסופו של דבר הצליחו בטיפול בדיקור סיני ע"י מומחה. טיפולי פוריות הכרוכים בהפריה והזרעה.
  3. בעיות אורטופדיות כמו דיסק ריסים, כאבי כתפיים, בעיות ברכיים, טניס אלבו, זיהומים ועוד.
  4. בעיות ומחלות עיכול: קופורקופ יעיל מאוד במקרים כמו המצאת חיידקים ליקוטוריים, אובירות, קרוהן, מעי רגיז ועוד.
  5. בעיות נפשיות מתקדמות יכולות לעזור מאוד במקרים של חרדה ודיכאון.
  6. בעיות שינה.
  7. תת פעילות של בלוטת התריס.
  8. מגוון רחב של מחלות שלא הוזכרו.

גיא קארו סיגל מומחה רפואה משלימה עם מרפאת דיקור סיני בתל אביב עם עשרות שנים של ניסיון לצד הדרכות מקצועיות באוניברסיטה מעניקות לו את הכלים הדורים והניסיון המוכח עם לקוחות רבים אשר מוצאים מרפא לבעיות הבריאות השונות שלהם.

הגישה למרפאת דיקור סיני בתל אביב נוחה במיוחד עבור תושבי תל אביב והסביבה.
אחד היתרונות הוא שטיפול ברפואה סינית בתל אביב נעשית על ידי מטפל מומחה ומנוסה במגוון תחומי התמחות ולכן ניתן להתאים את המטפל למטופל.

בקרו עוד היום באתר הבית: https://www.guyks.co.il

מודעות: