אם הנסיכה הקטנה שלכם מתקרבת לגיל בת מצווה ואתם כבר חושבים על האירוע הגדול, אתם בוודאי תוהים מה עדיף: לעשות את הבת מצווה לבד או לקחת חברה שתפיק אותו עבורכם. אז בכדי לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנבונה – אתם חייבים לקרוא את  הכתבה הבאה

מה משתלם יותר

בדרך כלל כשמדברים על עלויות אז נוטים לחשוב על העלות של חברת ההפקה אבל שוכחים את החיסכון שהיא עשויה לספק. לחברות רבות יש דילים עם אולמות ומפעילים אשר עשויים לקצץ לכם בהוצאות ולאפשר לכם לערוך את האירוע בעלות משתלמת יותר. לכן, מומלץ לבדוק את מחירי השוק באופן עצמאי ולאחר מכן לקבל הצעת מחיר מכמה חברות הפקה לאירועי בת מצווה . בלא מעט מקרים, התוצאות יפתיעו אתכם.

מה נוח יותר

עוד אספקט שחובה להתייחס אליו הוא עניין השקט הנפשי שלכם לפני האירוע ובמהלך האירוע. במרבית המקרים, בחירה בחברת הפקה חיצונית תעניק לכם שקט נפשי לאורך כל התהליך ותימנע מקרים של אי הסכמות. מכיוון שהלחץ באירועים כאלו עלול להרקיע שחקים, עדיף שגורם אובייקטיבי יטפל בכל הבעיות ויאפשר לכם להתרכז באירוע עצמו.

מה מתאים לצרכים שלכם

חשוב לציין שמעבר להיבט המנטאלי והכלכלי, יש את עניין העדפה האישית. במילים אחרות: הפקת הבת מצווה עשויה להיות אירוע מגבש שיספק זמן איכות בין כלת השמחה לבין הוריה, אך הוא עלול גם  להיות מקור לריבים רבים. העניין תלוי במידת הזמן שיש להורים להקדיש לעניין וביכולת שלהם לקחת פסק זמן מהעבודה לטובת הפגישות עם הספקים השונים.

לסיכום, בעוד שבמקרים רבים בחירה במפיק חיצוני לטובת בת המצווה יהיה הפתרון המושלם, באחרים דווקא ההכנה העצמית תהווה מקור לשמחה. העניין הוא אינדיבידואלי לחלוטין ושונה בין כל משפחה.

דרג את המאמר