כל המידע על הדפסה על מגנטים

אין ספק שכיום, הנושא של הדפסה על מגנטים הפך להיות הרבה יותר נפוץ מאשר בעבר. בין השאר, הירידה במחירי ההדפסות הללו, הובילה לכך שהן נוצות הרבה יותר. היתרון של הדפסה על מגנט הוא ברור מאליו – במקום שיהיה מדובר על כרטיס ביקור שתקוע בארנק, הרי שאת המגנט אפשר לשים על הדלת בבית או המקרר, וכך המידע עליו נגיש יותר, וזו דרך פרסום הרבה יותר אפקטיבית. אולם, מהן שיטות ההדפסה הנפוצות, ומהם הגדלים והסוגים השונים של המגנטים הללו?

החלוקה לפי סוגי ההדפסות

  • גודל – בבואכם להזמין עבודה של הדפסה על מגנטים, עליכם לשים לב לגודל הרצוי. הגודל הסטנדרטי הוא של 5 על 9 ס"מ, מש כמו כרטיסי הביקור הנפוצים. הדבר מאפשר לשים את שם העסק, לוגו, כמה משפטים בודדים, ודרכים ליצירת קשר. עם זאת, יש אפשרות לגדלים נוספים של המגנט – כולל מגנטים גדולים יותר, שכוללים יותר טקסט, במידה והדבר הולם את אופי העסק שלכם.
  • צורת המגנט – הצורה הבסיסית של המגנטים היא צורה מלבנית. אולם לא חייבים לשמור על צורה זו. הצורה השנייה שנפוצה היא צורת הריבוע שכל צלעותיו שווים, והדבר מושך תשומת לב. יש אפשרות אף לצורות נוספות בעבודות של הדפסה על מגנטים – כולל צורת עיגול, משולש וכו' – אם הדבר מתאים לאופי העסק.
  • ציפוי – חשוב מאד להזמין עבודות הדפסה שכוללות ציפוי למינציה מבריק על המגנט. כך העיצוב של המגנט נותר שלם לאורך זמן, וההדפסה אינה דוהה לאורך זמן.
  • עובי – יש גם חשיבות לעובי המגנט שעליו יופיע ההדפס. חשוב מאד שהמגנט לא יהיה דק מידי וחלש, אך גם לא עבה מידי ולא אסתטי. הגודל המקובל הוא של 0.4 מ"מ שנחשב למעולה. גם הנייר עצמו לא יכול להיות כבד מידי, ורצוי שהוא יהיה במשקל ממוצע של 300 גרם לגיליון.

הדפסה על מגנטים – למצוא את המגנט שמתאים לכם

יש כאמור סוגים מגוונים מאד של הדפסים עובר המגנטים שלכם. פנו לבית דפוס מקצועי, כדי שתוכלו למצוא את הסוגים הטובים ביותר שיתאימו לכם.

דרג את המאמר