הדפסת מגנטים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

על חשיבותם הגדולה של המגנטים בחיי היום-יום ובחיים העסקיים שלנו

מהו מגנט? כולנו מכירים את המגנטים הממלאים את המקררים ומכשירי החשמל שלנו, ולעתים גם את דלתות הבית שלנו כלפי פנים וכלפי חוץ חשוב להבין שמגנט הוא בסך הכל חפץ קטן שעשוי בצדו הממוגנט מחומרים מתכתיים ייחודיים, שעוברים תהליך של השפעה משדה מגנטי חזק לזמן מוגבל. תהליך זה הוא שגורם לכך שהם ייצמדו בעוצמה רבה למכשירי החשמל ולגופים המתכתיים הגדולים שבביתנו – תכונה שכדאי לנו מאוד לנצל. מרבית העסקים בישראל כבר מבינים – המגנט של העסק שלנו הוא אחד מכרטיסי הביקור החשובים ביותר שלו, במקרים רבים חשוב עוד יותר מכרטיס הביקור עצמו. עובדה מעניינת היא שמרבית האנשים שיקבלו מגנט מכל סוג יצמידו אותו למקרר או לדלת שלהם – גם אם הם לא מתכוונים באותו הרגע לפנות לשירות שמוצע על המגנט. כך למעשה אתם הופכים את העסק שלכם לשם שגור בקרב הרבה מאוד לקוחות פוטנציאליים – גם אם הם אינם מבינים את זה בשלב זה. ברגע שבו יזקקו למוצר או לשירות שאתם מציעים – מספר הטלפון שלכם וחותמת האיכות שלכם תחכה להם ממש מול העיניים, ואתם תהיו הבחירה הטבעית שלהם.

הסטנדרטים הגבוהים שאנחנו מציעים לכם בשירות הדפסת מגנטים

  • עיצוב – במקרים רבים, בעיצוב והדפסת מגנטים יש לזכור את המשפט האלמותי less is more. המגנט הוא חפץ מלבני קטן בעל שטח פנים מצומצם – ולכן חשוב שנעצב אותו בצורה החכמה ביותר. מצד אחד, עליו להציג את השירות שלנו בצורה הטכנית האיכותית ביותר שניתן. מצד שני, עליו להיות מינימליסטי יחסית ולא ליצור עומס על הצופה, מאחר ובשטח קטן כל כך עומס הוא לא אסתטי. לכן אנחנו מציעים לכם שירותי עיצוב אישיים, בעזרתם תוכלו לעצב את המגנט לעסק שלכם בצורה האיכותית ביותר.
  • חומרים איכותיים – שתי בעיות עיקריות יכולות לקרות למגנטים לאורך זמן. האחת מהן היא התקלפות ההדפסה והישארות של המגנט כמלבן לבן ומטושטש, והשנייה היא הישחקות של המגנט עד הפיכתו לחפץ מיותר, כרטיס ביקור חסר ייחודיות. לכן אנחנו מציעים את החומרים האיכותיים ביותר כשאנחנו מבצעים הדפסת מגנטים, בלי פשרות על איכות ההדפסה, ציפוי הלמינציה והמגנט עצמו. מגנט איכותי נשאר משמעותי בקרב הלקוחות לאורך זמן – ולא נשכח ונזרק כלאחר יד.

הדפסת מגנטים איכותיים לעסק – חפץ קטן עם השפעה גדולה לאורך זמן

כשאתם פונים לשירות הדפסת מגנטים, אתם מבצעים מאמץ קצר וחשוב לשיווק העסק שלכם ללקוחות קיימים ופוטנציאליים, באמצעות כניסה שלכם לחיי היום-יום שלהם בבית. אנחנו מציעים לכם את השירות האיכותי ביותר בסטנדרטים הגבוהים ביותר של הדפסה, עיצוב וחומרים. בנוסף, המחירים שתמצאו אצלנו הם הרווחיים ביותר בשוק, בוודאי ביחס לאיכות העבודה שאתם מקבלים. בשביל להבטיח לכם את המגנטים האיכותיים ביותר, המעוצבים ביותר ושיחזיקו לאורך הזמן הרב ביותר, פנו אלינו – מד פרינט בתי דפוס.

מודעות
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});