הדפסת ספרים – לא רק במסגרת של הוצאה לאור לשיווק ציבורי

הרבה מאוד אנשים אולי יסתכלו על עמוד זה, ולא יבינו במבט ראשון באיזה סיטואציות הם יזדקקו לשירות של הדפסת ספר. ואמנם – הרוב המכריע של האוכלוסייה לא ידפיס בשום שלב של חייו ספר עלילתי בהוצאה לאור. זה הגיוני – אין כל כך הרבה סופרים וההוצאות לאור הן חוג מצומצם יחסית. עם זאת, לא רק ספרים עלילתיים בהוצאות לאור, בסופו של דבר יוצאים לאור ומגיעים לאוויר העולם, ובמקרים רבים נצטרך להדפיס ספרים מסוגים שונים למטרות שונות. בתור התחלה – ספרי מחזור וספרים כמתנה למגוון מטרות וארגונים. אלה יוצאים באופן שגרתי, מדי שנה, ובכמויות עצומות – ואתם זקוקים לשירות הדפסה איכותי למטרה זו. בנוסף, ישנם ספרים רבים שיוצאים בחוג מצומצם יחסית – ספרי זיכרון, ספרים משפחתיים ואפילו ספר בעיצוב אישי למטרה של הצעת נישואים או מתנה רומנטית. כל אלה לא מגיעים להדפסה בהוצאה לאור, מאחר והייצור שלהם הוא מצומצם יחסית – אבל נחוץ להם שירות הדפסת ספרים איכותי שיוציא אותם באיכות הגבוהה ביותר. שירות שכזה ניתן למצוא אצלנו – ונפרט בקצרה את הדגשים החשובים שהופכים שירות זה לאיכותי.

מהם הדגשים העיקריים שצריך לעמוד בהם בהדפסת ספרים?

  • עימוד – חלק מהותי בהדפסה של כל ספר היא כלל תהליך סידור העמודים והפרקים בספר. מדובר במקצוע של ממש, שצריך להקדיש לו זמן, מאמץ ומקצועיות בכדי לבצע אותו בצורה הטובה ביותר – ואנחנו עושים בדיוק את זה. אנחנו נוודא שהספר שלכם יהיה מסודר בצורה הטובה ביותר לעמודים, עם מרווחים איכותיים בין שורות ואותיות כך שהספר יהיה נעים לקריאה וקולח במידה האיכותית ביותר שניתן.
  • עיצוב – חלק מהותי מהדפסה של כל ספר היא עיצובו כלפי פנים וכלפי חוץ, עם דגש על כריכת הפנים וכריכת החוץ. עיצוב זה צריך להיות מושך ומגרה את הקורא, ולתת לקורא את המושג על אופיו של הספר והתחושה שהוא מעביר כבר במבט ראשון. המעצבים הגרפיים שלנו יעשו בדיוק את זה.
  • איכות – כל תהליך הדפסת ספרים חייב להתבצע באיכות הגבוהה ביותר, בכדי להבטיח את איכותו הפיזית של הספר לאורך זמן. אצלנו עובדים עם החומרים האיכותיים ביותר בסטנדרטים הגבוהים ביותר – בלי להתפשר על איכות ההדפסה והכריכה.

שירות הדפסת ספרים האיכותי ביותר אצלנו – רשת בתי דפוס

בתי דפוס מציעים לכם את שירות הדפסת הספרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, עיצוב ועריכה – כך שתוכלו להיות בטוחים שהספר שבו השקעתם מאמץ רב כל כך עובר לידיים טובות. אנחנו ניקח את ההשקעה הרבה שלכם, ניתן לה את המסגרת האיכותית ביותר ונבטיח את הצלחת התהליך כולו. חשוב לזכור תמיד שתהליך ייצור של ספר הוא תהליך ארוך שדורש השקעה רבה – ולכן על הדפסת ספרים, הנגיעה האחרונה בתהליך זה, פשוט אסור לנו להתפשר.

דרג את המאמר