הדפסת עיתונים שבועיים

האם אתה זקוק לחברת דפוס לעיתון השבועי שלך? בבית דפוס עשויה להיות מתאים לך. בית דפוס  היא חברה מובילה בתעשייה המסחרית הקיזוז. הלקוחות החוזרים שלנו הם עדות לאיכות, היעילות שלנו ושירות לקוחות מעולה.
כשזה מגיע לעיתון השבועי שלך, בבית דפוס יש כל מה שאתה צריך.

בחר מתוך מגוון של אפשרויות וגדלות מניות נייר. זה כולל נייר עיתון, ההיי בהיר, שקוזז, ומניות מצופות. אנו מציעים גם שירותים המאפשרים החדרה לאיסוף של מספר מקטעים ו / או תוספות אחרות.
אנו פתוחים 24 שעות ביממה (לא כולל ימי שישי – שבת) ונתחשב בזמנים מהירים תפנית שגלומות בעסק של העיתון השבועי. בבית דפוס, אנחנו מבינים בלוחות זמנים. זרימת עבודה אלקטרונית מאפשרת ללקוחות להעלות קבצים ולהתחיל בעיבוד באופן אוטומטי, מקבלת את העבודה שלך ללחוץ יותר מהר.

תכנית ההגהה מרחוק שלנו מאפשרת לך לבדוק ולבצע תיקונים במידת צורך, מן הנוחות של המחשב שלך, או כל מחשב אחר עם גישה לאינטרנט. תכנית ההגהה מרחוק אינה דורשת תוכנה מיוחדת. זה רק עוד דרך בבית דפוס מסייע לך להיות יעיל יותר.
התהליכים מאורגנים והמיומנים ביותר שלנו מאפשרים בבית דפוס להציע לכם תמחור תחרותי במגוון רחב של מצבים, גם כאשר משלוח מחוץ למדינה נדרש. התקשר אלינו היום לקבלת הצעת מחיר.

דרג את המאמר