הובלות ומנופים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

הובלות ומנופים – הבחירה ההגיונית בעת מעבר דירה

מעבר דירה הוא חלק מתהליך המלווה בהמון קשיים. באמצעות שימוש נכון בשירותי הובלה מקצועיים ניתן לחסוך הרבה זמן יקר על מעבר דירה, בעיקר עבור לקוחות עם כמות גדולה של ציוד

שירותי מעבר דירה ניתנים עבור לקוחות בכל רחבי הארץ. תקופת ההובלות העמוסה ביותר היא בקיץ, אולם יש ביקוש גבוה גם במהלך החורף ובעונות המעבר. היעילות של מעבר דירה נקבעת במידה רבה על פי שירותי ההובלה: בעוד בעבר ניתן היה להסתפק רק במשאיות פשוטות, כיום רצוי לערב גם שימוש במנופים, במות הרמה ואמצעים מתקדמים נוספים.

שימוש במנופים נחשב לבחירה ההגיונית בעת מעבר דירה. מנופים מציעים יתרונות שאי אפשר להשיג באף שיטת הובלה אחרת:

א. גודל ועומס – באמצעות מנופים ניתן להוביל ציוד וגופים כבדים במיוחד. המנופים כמעט ולא מוגבלים מבחינת העומס ולכן הם אידיאליים בשירותי הובלות.

ב. גובה ונגישות – הקשר הברור והחשוב בין הובלות ומנופים מתגלה בעיקר כאשר נדרש מעבר למקום גבוה או עם נגישות מוגבלת. במקום לסחוב את הציוד, הארגזים ומוצרי החשמל בתוך בניינים רבי קומות, אפשר פשוט להציב את המנוף מחוץ לחלון ולהעלות הכל דרך החלון או הגג.

ג. בטיחות וביטחון – מנופים חוסכים ממובילים את כאבי הגב ומבטיחים רמה גבוהה מאוד של בטיחות עבור הציוד. מי שרוצה לעבור דירה עם ציוד שביר או רגיש חייב להכיר את האפשרות של הזמנת מנופים.

הובלות ומנופים – כיצד מפעילים מנופים במהלך מעבר דירה?

בניגוד למה שנהוג לחשוב, המנופים המשמשים למעבר דירה לא דומים לאלו שניתן למצוא באתרי הבנייה המסורתיים. מנופים והובלות מופעלים על ידי אנשי מקצוע המוסמכים לטובת המשימה. מפעילי מנופים חייבים להחזיק ברישיון מסוים מטעם משרד העבודה ולעבור הסמכות תקופתיות. בנוסף, המנופים העומדים לרשות חברות הובלות נבדקים על ידי קציני בטיחות באופן קבוע. רק כך ניתן להבטיח את היעילות של המנופים ולמנוע נזקים בלתי הפיכים לציוד, לרכוש או לחיי אדם.

שירותי הובלות ומנופים ניתנים על ידי חברות שונות. לקוח המעוניין להזמין שירות מן הסוג הזה צריך לברר על הניסיון של החברה, הכלים העומדים לרשותה והניסיון שיש לה. רצוי לתאם פגישת ייעוץ עם נציגי החברה ולהשוות גם בין הצעות מחיר שונות. יש להציב את הבטיחות בראש סדר העדיפויות ולשאול גם על פוליסת ביטוח עבור המטען, הארגזים, המובילים והמנוף עצמו. שיקולים אלו יבטיחו מעבר דירה נקי, מהיר ונטול תקלות.

לסיכום, שירותי הובלות ומנופים חוסכים זמן וכסף ולכן הם נחשבים לבחירה הגיונית. מומלץ לנצל את היתרונות של מנופים ושל שירותי הובלות מתקדמים. היום כבר אין סיבה להתפשר על הובלה המתבצעת עם משאית בלבד: בדקו איזו חברה יכולה להציע שירות מלא עם מנופים והתייעצו עם אנשי המקצוע המתאימים עוד לפני המעבר.

מודעות: