הובלות מנוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מהן הובלות מנוף

הובלות מנוף הן הובלות של דירות או משרדים, ממקום אחד לאחר על ידי שימוש במנוף, או מנופים שונים על מנת לבצע את העבודה. ישנם מקומות שבהם הובלה ידנית של חפצי הדירה לא מתאימה, ויש מקומות אחרים שחלק מהחפצים מחייב הורדה והעלאה באמצעות מנוף. במרבית המקרים מספיק מנוף הובלות סטנדרטי, היושב על רכב מסחרי בעל זרוע טלסקופית, שיכולה להגיע לקומות גבוהות של בניין. על גבי הזרוע ישנה פלטה מאוזנת ורחבה, שעליה מונחים החפצים השונים, הקרטונים הארוזים וכדומה. הזרוע מתכנסת בצורה טלסקופית לתוך עצמה בזמן הירידה, והסבלים שממוקמים למטה מורידים את החפצים, ומעבירים אותם למשאית ההובלה.

בנוסף למנוף זה יש מקרים שבהם מדובר בחפצים גדולים במיוחד, שלא ניתן לפרק אותם, ושהם כבדים מידי או גדולים מידי להעמסה על מנוף שכזה. במקרים אלה יש להזמין משאית מנוף עם זרוע הידראולית, המסוגלת להגיע לגבהים גבוהים במיוחד. זרוע זו יכולה להרים משקלים גדולים במיוחד, והיא מיועדת לשאת מזנונים גדולים וכבדים מקומות עליונות, פסנתרי כנף גדולים, כספות כבדות וכדומה.

השימוש בהובלות מנוף מקל על עבודת ההובלה והעברה של החפצים למקום החדש, ונעשה בהם שימוש במקרים הבאים:

  • כאשר חדר מדרגות צר מלהוריד את החפצים דרכו
  • כאשר אין מעלית באחד מהבניינים (הדירה היוצאת או הנכנסת)
  • כאשר הדירה ממוקמת בקומה גבוהה במיוחד
  • כאשר יש ברשותכם חפצים גדולים וכבדים במיוחד

כיצד לבחור הובלות מנוף להובלה

לפני שאתם בוחרים חברת הובלה עליכם להזמין את נציג החברה, על מנת שיבחן את המקום, שממנו יש להוריד את החפצים של הדירה שלכם, ואת המקום שאליו הם מועברים. לפי סוג החפצים, גובה הדירה, הימצאות או אי המצאות של מעלית בבניין וכדומה, יוכל נציג החברה להחליט האם יש צורך במנוף או שלא. במידה ויש אפילו חפץ אחד, שלא ניתן להוריד במעלית או בחדר המדרגות יש להזמין מנוף. כאשר מדובר בחפצים רגילים של קרטונים ארוזים ומכשירי חשמל סטנדרטיים, כמו מקרר, תנור, מדיח כלים, מכונת כביסה וכדומה, נראה כי יספיק מנוף הובלות סטנדרטי. אך במידה ויש לכם בדירה חפצים גדולים במיוחד או כבדים במיוחד תצטרכו להזמין מנוף הידראולי, היושב על משאית כדי לעשות את העבודה.

בהמלצת חברת ההובלה או בחיפוש משלכם, תוכלו למצוא חברות המעניקות שירותי מנוף הרמה מכל הסוגים, שיוכלו להיענות לכל אתגר בתחום זה. יש להקפיד, כי החברה בעלת מוניטין ומנוסה בתחום מכיוון שהובלות מנוף מצריכות מיומנות ונסיון רב כדי לשמור על הבטיחות ועל שלמות החפצים שלכם.

מודעות: