הובלות עם מנוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

הכדאיות בשימוש הובלות עם מנוף

כאשר מתכוננים למעבר דירה יש הרבה דברים שיש לארגן מבעוד מועד, ואיך שלא תסתכלו על כך מן הסתם מדובר על חוויה מורכבת למדי לכל הדעות. הדבר הראשון אשר עליכם לעשות לאחר שמצאתם את הדירה החדשה ואתם יודעים את תאריך המעבר הוא כמובן להזמין הובלה מחברה מקצועית ואמינה בתחום זה. כמה יותר מוקדם שתזמינו את ההובלה יהיה לכם קל יותר וזול יותר. המובילים מאד עמוסים בחודשי הקיץ ודחייה בהזמנת ההובלה יכולה להעמיד אתכם במצב שלא תמצאו הובלה חלילה או שתאלצו להתפשר על מוביל לא אמין, שזה אומר סיכון לא רצוי ללא כל צל של ספק. בסופו של דבר מדובר בהובלת החפצים שלכם.

הובלות עם מנוף

לפני שאתם מזמינים חברת הובלה עליכם לברר היטב את הנגישות של כל התכולה שלכם לדירה החדשה. יש דירות שממוקמות במבנים עם חדרי מדרגות צרים וללא מעלית, דבר שימנע מהסבלים להעלות את התכולה לדירה באופן ידני. במקרים אלה יש צורך להזמין הובלות עם מנוף שמפשטות את העבודה ומאפשרות את מעבר הדירה בצורה חלקה ומהירה.

הובלות עם מנוף הן למעשה שימוש ברכב עם מנוף מיוחד שמתוכנן להעברת דירות. מנוף זה יושב על רכב מסחרי לא גדול (כדי לאפשר כניסה לכל סמטה בעיר) והוא בנוי מזרוע ארוכה שיכולה להגיע לגבהים גדולים. על הזרוע מותקן משטח מאוזן שעולה ויורד. על המשטח מניחים את התכולה של הדירה ומורידים אותה לרחוב ומשם מעבירים אותה למשאית ההובלה שמחכה. בצורה דומה מעלים את התכולה לדירה החדשה.

היתרונות של הובלות עם מנוף

בגלל היתרונות של הובלות מנוף רבים מזמינים הובלה כזו גם אם יש אפשרות להוריד את כל התכולה בחדר המדרגות של הבניין. השימוש במנוף אמנם מעלה את  מחיר ההובלה אבל יש לו יתרונות רבים:

  • אפשרות להוריד רהיטים גדולים וכבדים שאינם ניתנים להורדה בחדר המדרגות או במעלית.
  • עבודה בטוחה יותר שלא מסכנת את התכולה ומונעת מכות או שריטות בעת ההורדה במדרגות.
  • עבודה מהירה יותר מהורדת התכולה בידיים.
  • התמקמות מהירה יותר בדירה החדשה.

מודעות: