הובלות קטנות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

זקוקים לשירות של הובלות קטנות?

אנשים רבים אשר מתגוררים ממרכז הארץ והסביבה או מעוניינים לעבור לגור בתוך העיר, מציינים כי הם זקוקים לשירות של הובלות קטנות לעתים קרובות יחסית. מדוע זה כי? הסיבה לכך היא ברורה מאד –מרכז הארץ מושכת אליה סטודנטים מכל רחבי הארץ בזכות מוסדות כמו האוניברסיטה העברית, בצלאל, וכיו"ב. לסטודנטים אין לרוב צורך בהובלות של ציוד רב, ולעתים קרובות מדובר על הובלה קטנה יחסית. חשוב מאד לדעת אם כן, מה השירות של הובלות קטנות כולל, ואיך הדבר משפיע על עלויות ההובלה.

הובלות קטנות  – מהן ההובלות הקטנות?

  • המשמעות של הובלות קטנות  – כאשר מדובר על הובלות קטנות בארץ, הכוונה היא לרוב לכך שאין אף צורך במשאי תעבור ההובלה. לרוב מספיק טנדר שרק עליו מעמיסים את הפריטים. לעתים קרובות, ההובלה הקטנה כוללת בסך הכל פריט אחד גדול כמו תנור, מכונת כביסה, מקרר, או שני פריטים לכל היותר. הובלה קטנה יכולה לכלול גם מעט ארגזים, אך אין בכך חובה בכל מקרה.
  • האם זה משתלם? – חלק מהאנשים חושבים כי הובלות קטנות אינן משתלמות במיוחד, שכן מדובר על כמה מאות שקלים. בפועל, הן משתלמות וחסכוניות מאד. חישבו על הטרחה בכך שתעבירו בעצמכם חפץ גדול כמו מקרר – אתם עלולים לסכן את הבריאות שלכם, ובדרך גם להרוס את החפץ, וכך ההוצאות יעלו לאלפי שקלים. במקום זה אתם חוסכים בזמן ובמאמץ בתוך העיר.
  • נהיגה בתוך העיר – זכרו עד כמה הובלה קטנה היא משתלמת, משום שמדינת ישראל היא לא בדיוק עיר שקל לנהוג בה, על אחת כמה וכמה אם אתם נוהגים בטנדר שיש עליו תנור וארגזים. מדובר על עיר צפופה וסואנת, אך מי שמספק שירותי הובלה בעיר, יודע כמובן איך להגיע במהירות האפשרית לדירה ולפרוק את החפצים.

הובלה מהירה ליום אחד

יש לציין כי הובלות קטנות אינן נמשכות זמן רב. למעשה, מאחר שיש מעט חפצים להוביל, אפשר שתוך שעה אחת בלבד התהליך כולו יסתיים, ואתם תוכלו ליהנות מדירתכם החדשה.

מודעות: