השקעה באירוע איכותי מגיעה גם לרמת ההזמנות האיכותיות

כל אירוע שאנחנו מארגנים הוא משימה רחבה מאוד עם הרבה מאוד משמעויות. כיום, בשביל להפיק חתונה או בר מצווה לא מספיק לשכור אולם אירועים ולשלוח בדואר הזמנות – הסטנדרטים הגבוהים של האירועים בישראל גרמו לכך שכל אירוע יהיה הפקת ענק במונחים משפחתיים. אנחנו צריכים להשקיע בכל פרט ופרט, החל מהלבוש שלנו, בחירת המוזיקה והאוכל וכלה בסידור הישיבה של האורחים והמוזמנים. עוד תחום שעלינו לתת עליו את הדעת כשאנחנו מתקרבים למועד האירוע האישי או המשפחתי שלנו הוא כל נושא ההזמנות. הזמנות לאירועים הן כבר לא דף קטן וצנוע שעליו רשומים פרטי האירוע יחד עם הכוונה קצרה. התנאים ההכרחיים האלה נוספו לנגיעה אישית שכל הזמנה והזמנה מקבלת – נגיעה אישית שמבהירה היטב לאורחים את ייחודו של האירוע ואת אופיו. לכן חשוב להשקיע בהזמנות לאירועים את ההשקעה המתבקשת ולעצב את ההזמנה כך שעוד משלב אישור ההגעה האורחים יבינו שמדובר באירוע מיוחד ואיכותי. את זה עושים עם השירות המקצועי של בית הדפוס שלנו – אבל ראשית חשוב שתבינו מהם הדגשים העיצוביים והשיטות שאנחנו מציעים לכם לעיצוב ההזמנות שלכם לכל סוג של אירוע.

לבד או בייעוץ – כך תוכלו לעצב איתנו הזמנות לאירועים

  • עיצוב אישי – אם אתם לא מעצבים גרפיים ואין לכם ידע כלשהו בתחום עיצוב ההזמנות, סביר להניח שאתם זקוקים להכוונה מסוימת בתחום זה. למטרה זו בדיוק אנחנו מציעים לכם את שירותי המעצבים הגרפיים שלנו – שיעצבו לכם את ההזמנות שלכם לפי טעמכם, רצונכם ותקציבכם. בעיצוב אישי מסוג זה אפשר להבטיח כי טעמכם האישי בכל זאת ישתקף דרך עיצובו של המעצב, כשהוא עובד על עיצוב ההזמנה בתהליך משותף אתכם. בכל מקרה – גם בתהליך של עיצוב אישי אתם אלה שקובעים את סוג ההזמנה, איכותה, סוג הנייר ואת האפקטים השונים שישתלבו בעיצובה.
  • עיצוב עצמי – אם אתם מעוניינים בכל זאת לעצב הזמנות בעצמכם, כי אתם מאמינים שאתם יכולים לשקף את אופייכם וטעמכם דרך ההזמנה בצורה הטובה ביותר – אתם יכולים לעשות זאת. דרך האתר שלנו תוכלו לבחור מגוון תבניות מוכרות ומובילות לעיצוב הזמנות לאירועים, להתאים את ההזמנה שלכם ולעצב אותה כראות עיניכם, ולשלוח לנו להדפסה איכותית. מדובר באופציה איכותית, בעיקר משום שלא נחוצה מקצועיות בפוטושופ לצורך זה – אם כי אתם בכל זאת מוגבלים יחסית לבניות המוכרות.

הזמנות לאירועים האיכותיות ביותר, מעוצבות לפי מה שאתם בוחרים

הזמנות לאירועים הוא תחום רחב של עיצוב גרפי, שמשמעויותיו רלוונטיות ומשפיעות על האירוע שלכם ועל תחושת האורחים שלכם מרגע הזמנתם ועד הגעתם. תעשו את זה בהדפסה, בעיצוב ועם הנייר האיכותיים ביותר, בסטנדרטים המוכרים של גודל והתאמה למעטפות ובמחירים הטובים ביותר איתנו – קוויק קופי בתי דפוס. פנייה אלינו היא הבטחה להזמנות איכותיות ולהזנקה חיובית של האירוע שלכם.

דרג את המאמר