הזמנות לבר מצווה / הזמנות לבת מצווה – הדפסה קלה ומהירה בעיצובים מרהיבים

גם בעידן הדיגיטלי שאנו חיים בו כיום, וגם בהתחשב בשימוש המסיבי של בני בנוער במכשירים הסלולאריים ובמחשבים אישיים, הזמנות לבר מצווה והזמנות לבת מצווה עדיין רלוונטים, ואולי יותר מתמיד. אם פעם הזמנה מודפסת לבר מצווה היתה עניין שבהכרח, כי לא היתה דרך אחרת לידע את כולם אודות מסיבת הבר או הבת מצווה, הרי שכיום הדפסת הזמנות לאירועים אלה הפכה לעניין שנחשב כמשדרג האירוע, ולא רק כפיסת אינפורמציה אודות תאריך ומקום המסיבה.

למי מיועדות ההזמנות

בנוסף להיותם פרט שמשדרג את האירוע, חשוב לזכור כי לאירועים כאלה מוזמנים כל בני המשפחה והחברים של ההורים, הסבים והסבתות וכל מיני קרובי משפחה קרובים ורחוקים וכדומה. לא לכל האנשים הללו יש גישה לאינטרנט או למכשירים סלולאריים שבהם הם יקבלו הזמנה דיגיטלית, ולכן הדפסת הזמנות פיזיות ומשלוחן בדואר נחוץ עדיין גם מבחינה פרקטית.

איך נעצב הזמנות הזמנות לבר מצווה – הזמנות לבת מצווה

עקב האפשרויות הבלתי מוגבלות כמעט לעיצוב במחשב ניתן כיום להזמין הזמנות לבר מצווה ישירות באינטרנט בבתי דפוס רבים. ברוב המקרים תתקלו בתבנית הזמנה מוכנה שלתוכה תוכלו ליצוק את האינפורמציה הנדרשת, ואת האלמנטים העיצוביים שתחליטו כראויים להזמנה שלכם. התהליך כולו פשוט ולא לוקח זמן והוא כולל:

  • בחירת עיצוב קיים מבין האפשרויות המוצגות באתר
  • עיצוב ההזמנה בעצמכם על ידי שימוש בכלים פשוטים ונוחים להפעלה
  • טעינת הקובץ המוכן ושליחתו לבית הדפוס

עיצוב הזמנות מהיר זה באמצעות האינטרנט מאפשר לכם לעשות כמעט הכל, להוסיף תמונות, כיתוב, לבחור צבעים ורקעים להזמנה וכיוצא באלה. את ההזמנות ניתן להדפיס בבית במדפסת, וניתן להדפיס אתן בהדפסת צבע איכותית על גבי נייר עבה ומרשים בבית הדפוס ולקבל מעטפות תואמות.

הזמנות לבר מצווה –  הזמנות לבת מצווה בראש אחר

עבודת העיצוב על גבי המחשב מאפשרת לכם לעשות שימוש בעיצוב ההזמנה גם כדי להעלות אותה באתרי הרשתות החברתיות שבהן אתם חברים, וגם לשלוח אותה במיילים ברשימת התפוצה שלכם. הדפסת הזמנות לבר מצווה יכולות לגרום ליצירת אפקט מרשים במיוחד כאשר מושקעת מחשבה בעיצוב ההזמנה.

אם אתם לא נמנים על בעלי היכולות העיצוביות זה בסדר גמור, ותוכלו להיעזר במעצב של בית הדפוס שיוכל לעצב עבורכם כל הזמנה בכל סגנון שתבחרו. כיום נהוג לשים את תמונת נער הבר מצווה או נערת הבת מצווה על ההזמנה, ולהוסיף להם אלמנטים שונים לעיצוב ההזמנה. ניתן להשתמש בצבעוניות מגוונת או בעיצוב מודרני בגווני אפור, שחור ולבן, והכל לשיקולכם.

בנוסף לעיצובים שניתן למצוא באתרי בתי הדפוס השונים ניתן להעלות גם עיצובים אישיים שאתם עשיתם לבד ללא כל עזרה ממקור אחר. גם עיצובים אלה ניתן להדפיס עבור משלוח בדואר או מסירה ביד, וגם כדי להעלות אותם ברשת במקומות שונים ולמשלוח מיילים ממוקד.

בחירת בית הדפוס שמספק הזמנות לבר מצווה – הזמנות לבת מצווה

אם החלטתם להדפיס חלק מההזמנות על מנת לשלוח אותן לקרוביכם וחבריכם לקראת אירוע הבר/בת מצווה של הילדים מוטב לעבוד עם מקום בעל נסיון ומוניטין, ויש לבדוק גם את הלקוחות שעבדו עימו, וגם את איכות העבודה שבית דפוס דיגיטלי מספק בצורת בדיקת ובחינת הזמנות קודמות שהדפיס.

חשוב לוודא כי הנייר שעושים בו שימוש הוא נייר איכותי, וכי הפרדת הצבעים מתבצעת באופן מוחלט, ומומלץ לבקש לראות דוגמה של ההזמנה המודפסת לפני שנותנים את ההוראה להדפסת כל הכמות. בדיקה זו חשובה ביותר שכן לא תמיד מה שרואים על גבי מסך המחשב זה מה שמקבלים על הנייר בהדפסה פיזית.

דרג את המאמר