היתרונות של גשר שקוף לשיניים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

שיניים שאינן ישרות עלולות בהחלט להפריע למגוון אנשים הסובלים מכך. החל מביטחון עצמי ירוד ועד לתסמינים פיזיים ממשיים העלולים להיגרם ממבנה שיניים שאיננו נכון, חשוב לטפח את החלל הפה והשיניים ולהקפיד על טיפול מותאם. למרבה הצער, רבים אינם ששים לטיפול שכן גשר בשיניים בעצמו, נחשב להליך רפואי שאיננו מלווה באסתטיות כה מלבבת. במאמר הבא, נרצה להתייחס בהרחבה להתפתחויות האחרונות בתחום הטיפולים ליישור שיניים וזאת על-ידי גשר שיניים שקוף.

מהו גשר שיניים שקוף?

גשר שיניים שקוף הינו טכניקה חדישה יחסית בה מכין רופא השיניים תבנית ייחודית המותאמת במדויק למבנה הפה של המטופל. חשוב לציין כי הטכניקה ליישור שיניים באמצעות גשר שקוף, שמורה לחברה הממוקמת בארצות הברית. על כן, המדידות שמבצע רופא השיניים, נשלחות הישר אל החברה המספקת את המוצר המותאם באופן אישי למטופל.

האם זה נוח יותר מגשר רגיל לשיניים?

ישנם מטופלים המעידים כי גשר שקוף לשיניים הוא נוח יותר ממקבילו הקלאסי, עם זאת רבים מן המטופלים גם מספרים על כך שלטיפול החדיש, עודנה מתלווה תחושת אי נוחות. כמו כן, גשר שקוף לשיניים מלווה במגוון תנאים שונים וביניהם איסור על איכלת מאכלים שונים ושתיית שתייה חמה. חשוב לזכור כי צורתו של הגשר השקוף מותאמת באופן אישי לפיו של המטופל, ועל כן כל אי עמידה כזו או אחרת בתנאים הנלווים, עלולה לפגוע בו וכך גם להזיק לכל הטיפול.

האם זהו טיפול הנגיש בכל מרפאה?

ייתכנו מרפאות שאינן מספקות את הטיפול המדובר ועל כן חשוב לוודא זאת מול רופא השיניים. יש לציין כי הטיפול באמצעות גשר שקוף לשיניים הופך לנפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות, וזאת לאור היכולת של המטופל לשמור על אסתטיקה גבוהה.

האם הטיפול הזה יתאים עבורכם? ראשית כל, יש להיוועץ על כך עם רופא שיניים, אך שנית – חשוב לציין כי טיפול שכזה מצריך משמעת עצמית ומוטיבציה. ניתן להסיר את הגשר השקוף לשיניים בכל עת וכך לפגוע באפקטיביות הטיפול. היאזרו בסבלנות והמתינו לתוצאות – לא תצטערו על כך.

מודעות: