קנבס הוא בד ארוג באריגה גסה, ויש לו יתרונות רבים עבור יישומי הדפסה שונים. בעבר שימש בד הקנבס כפלטפורמה לציור בקרב אמנים, אך לאחרונה הוא פופולארי בתור משטח הדפסה לתמונות בכל הגדלים. הדפסה על קנבס אידיאלית בתור מתנה, ומשנה לחלוטין את המראה של החלל. אפשר לשים תמונות מודפסות על קנבס על קירות הסלון, בחדרי השינה והילדים או בכניסה לבית. בנוסף, ניתן למצוא מעצבי פנים רבים אשר מנצלים את התכונות הייחודיות של הקנבס במשרדים ועסקים.

אלו היתרונות המרכזיים של הדפסה על בד מסוג קנבס:

  • חומר גלם בעל איכות גבוהה
  • עמיד לאורך זמן
  • אפשרות להדפסה מדויקת
  • שילוב של דיו איכותי לצורך יצירת תמונה איכותית במיוחד
  • הדפסה בכל גודל וצורה
  • אפשרות להדפסה לפי הזמנה או על קנבס מבריק

חברה המתמחה בהדפסה על קנבס מציעה ללקוח להפוך כל תמונה ליצירת אמנות. אפשר לבחור בתמונה של קרובים, ולהעניק את הבד הממסוגר בתור מתנה, לרענן את העיצוב של הבית עם תמונה של חיות מחמד או להראות אהבה משפחתית עם תמונה אמנותית.

הדפסה על קנבס – חומרי גלם ותנאים נוספים להדפסה מוצלחת

על מנת למצות את הפוטנציאל של הקנבס יש צורך בשימוש בחומרי גלם משובחים בלבד. ההדפסה תלויה בציוד ובתוכנות המשמשות לצורך חיתוכי התמונה והעיצוב הסופי. לצד אלו יש להזכיר את צוות העובדים, המופקד על הדפסת תמונה על פי צרכי הלקוח. שירות מקצועי ואדיב יאפשר הדפסה של תמונות תוך זמן קצר וללא עיכובים.

מבחינת מחיר, העלות של ההדפסה אינה גבוהה. היא משתלמת יותר מאשר הגדלה ומסגור של תמונה רגילה, בעיקר אם לוקחים בחשבון את העמידות של החומר. בד קנבס אינו צובר אבק או לכלוך, אך ניתן גם לנקות אותו בקלות. קשה להתעלם מהנוכחות של בדי קנבס ומהאופן בו הם מביאים לידי ביטוי את הפרטים המדויקים ביותר של התמונה. זו אחת הסיבות להצלחה של הבד עבור הדפסת תמונות במגזר הפרטי והעסקי.

שלבים בהדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס מתבצעת במספר שלבים. בשלב הראשון נבחרים על ידי הלקוח תמונה מתאימה וסגנון עיצוב מועדף. זהו השלב בו הלקוח מחליט איך תראה ההדפסה, אילו אלמנטים להדגיש ובאילו צבעים להשתמש. בשלב השני מתבצעת ההדפסה עצמה, וזאת בעזרת מכונה גדולה ומיוחדת. השלב השלישי הוא מתיחה של הקנבס על גבי משטח עשוי קורות עץ. התמונה אינה כבדה, קל לשנע אותה ממקום למקום, ואפשר לתלות אותה בדרך כלל על מסמר אחד בלבד. השלב האחרון הוא ליטוש סופי וניקיון אשר יבטיח הדפסה איכותית עבור תמונות אישיות, ציורים ופוסטרים.

לסיכום, הדפסה על קנבס היא הפיתרון המתאים לתמונה ראויה. הדפסה זו נפוצה בבתים פרטיים ומשרדים, וכל מי שאוהב אמנות אסתטית עשירה מוזמן להתרשם מהתוצאה.

דרג את המאמר