היתרונות של חדר כספות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מרביתנו רואים בביתנו כמקדש הפרטי שלנו, המקום שבו אנחנו מרגישים בטוחים מכל דבר. אך למרבה הצער המציאות מלמדת אותנו כי פריצות הינן עבירה שגורה הנפוצה לא רק בשכונות שמועדות לפורענות כי אם ובעיקר בשכונות יוקרה. כיום הפורצים הם מתוחכמים ויש להם מודיעין איכותי שיודע לספר מתי איננו נמצאים בבית ואפילו מתי אנחנו יוצאים לחופשה. מסיבה זו, רבים רוכשים כספת לבית ומטמיעים אותה בתוך הקיר כך שרכושם יהיה ממוגן ומאובטח.

האם זה נכון לשמור את הרכוש בבית?

נגיד זאת כך – הפורצים שמגיעים ורואים את הכספת, אינם מתעכבים על המנגנון המכני שלה ואינם מבזבזים זמן יקר. הם פשוטו כמשמעו, עוקרים את הכספת מתוך הקיר ופשוט דואגים לפרוץ אותה כשהם נמצאים בזמן נוח יותר הרבה אחרי שהפריצה התקיימה. לא רק שרכושנו יאבד וההשקעה הכספית בכספת תרד לטמיון, אלא גם שהקיר יינזק וכך עוגמת הנפש תהיה אפילו גבוהה עוד יותר.

חדר כספות – הפתרון האידיאלי

אם כן, הפתרון האידיאלי והנפוץ ביותר כיום הוא שימוש בחדרי כספות – מקומות שמראש מיועדים לשמירה על רכוש ובהגנה 24 שעות ביממה. מקומות אלו מתאפיינים בקוד אבטחה שמאפשר רק למי שמורשה לכך, להיכנס אל המתחם. הוא מאובטח על ידי צוות מאבטחים וממוגן באמצעים טכנולוגיים שונים.

זה נכון שחדר כספות יכול להיות מוקד ראשי לפריצה של גנבים, אך רמת האבטחה הגבוהה והשמירה ההרמטית מונעים מהם מלנסות זאת כיוון שפריצה זו מביאה עמה סיכונים רבים ומצריכה לוגיסטיקה ותכנון מקדימים. כיום ניתן לראות רבים הבוחרים לאבטח את רכושם בחדר כספות מאובטח על פני שמירה בביתם.

מודעות: