המדריך לבחירת מוזיקה למסעדות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

חלק ניכר מן המסעדות, מעוניינות לספק ללקוחותיהן מוזיקת רקע נעימה במהלך השהות שלהם במתחם. כמובן שמוזיקת הרקע היא מגוונת מאד. המוזיקה יכולה להיות קלאסית, עממית, היא יכולה להיות מוזיקת עולם מנקודות שונות בעולם, להיות בסגנון הרוק והפופ, וזו כמובן רק ההתחלה. על כן, אם אתם מחפשים את המוזיקה המושלמת עבור המסעדה שלכם, ריכזנו עבורכם כמה עצות וטיפים אשר יסייעו לכם.

מוזיקה למסעדות – כמה כללים שעוזרים לתכנון

  • טעם אישי או כללי? – אחת מההתלבטויות המרכזיות של בעלי ומנהלי המסעדות, היא עד כמה המוזיקה צריכה לשקף את טעמם האישי. מצד אחד, זה כמובן נהדר כאשר חשים את האופי שלכם גם במוזיקה ולא רק באוכל. מהצד השני, כדאי גם להיפתח למה שהקהל אוהב, לא להיות מקובעים על רשימת שירים קבועה.
  • לשמוע בעוצמה נמוכה – מוזיקה במסעדה, היא לא כמו מוזיקה בפאב או בדאנס בר. המוזיקה צריכה להיות ברקע, והיא צריכה ללוות את האוכל ולתרום לו, ולא להאפיל עליו ולהיות העיקר. לכן, כדאי תמיד לבחור שירים שנשמעים בצורה נהדרת גם בעוצמה שמע נמוכה יחסית, ואין צורך להקשיב להם היטב בכדי ליהנות מהם.
  • להשתמש במערכת טובה – הבסיס למוזיקה איכותית למסעדות, הוא כמובן בבחירה של מערכת שמע איכותית, אשר תספק לכם ולסועדים שלכם חווית סאונד איכותית ונעימה.
  • מוזיקה חיה – עוד עניין שכדאי לשקול מעת לעת, הוא לספק מוזיקה חיה למסעדות. זה אמנם לא דבר שעושים כל יום, אך לעתים זו בהחלט אופציה נאה – בין השאר לערבי חמישי ושישי, לקראת החגים, ליום ההולדת של המסעדה, וכיו"ב.

מגוון עצום של אפשרויות עבור מוזיקה למסעדות

מעבר לכל הנאמר כאן, כמובן שחשוב מאד לבחור מוזיקה למסעדה שלכם, אשר תהיה לפי טעמכם ולא פחות חשוב מכך – לפי האופי של האוכל והמסעדה. זכרו תמיד שמוזיקה טובה, יכולה אף לגרות יותר את בלוטות הטעם של הסועדים שלכם, ובשילוב המנצח בין אוכל למוזיקה – כולם יכולים רק להרוויח.

מודעות: