אודות המכללה למיסים ולחשבונאות

בכל הקשור ללימודי חשבי שכר, כולנו יכולים למצוא מגוון רחב של המלצות שונות באינטרנט על מכללות המתחייבות על אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר בבחינות הרשמיות של לשכת רואי החשבון בישראל. במקרה של המכללה למיסים וחשבונאות, מדובר בנתון קיים. אז החלטנו לצאת לבדוק מי הן הנפשות הפועלות מאחורי המכללה למיסים וחשבונאות וכיצד הם פיצחו את השיטה.

שהרי לא מדובר בעוד מכללה שכך פתאום הגיחה אל אוויר העולם. המכללה למיסים וחשבונאות התחילה את פעילות משנת 2005 ומאז צברה ניסיון רב ומוניטין בפני תלמידים ותלמידות רבים המבקשים להצליח בבחינות. מייסדה של המכללה, עו"ד יניב גבריאל הוכיח כי שיטות הלימוד חייבות להתייעל עם השנים ולכן פעל ופועל גם היום כדי לקדם שיטות לימוד המתעדכנות באופן שוטף על-פי השינויים באופיין של הבחינות. אז יצאנו להתרשם מן המכללה למיסים וחשבונאות וזה מה שיש לנו לספר.

עם וותק אי אפשר להתווכח

פתחתי את הראיון עם עורך דין יניב גבריאל, מקים המכללה למיסים וחשבונאות, ועורך דין במקצועו מזה 23 שנים בשאלה – למה דווקא אצלו? למה דווקא המכללה למיסים וחשבונאות? ובכן, התשובה הייתה קצת שונה ממה שאני רגיל. "בוא נשים בצד את המילים הגבוהות, כל אחד יכול לפאר את עצמו עם תיאורים כאלו ואחרים, אני קודם כל בא מתוך היותי איש של מספרים וזה מה שאני רוצה להתמקד. לאורך השנים צברנו ניסיון יקר ערך בהכנת תלמידים ותלמידות לבחינות של לשכת רואי החשבון. אחוזי ההצלחה שלנו עומדים על 100 אחוזים כמעט בכל המועדים. זה נתון שראוי לציון ולא תיאורים צדדיים".

"הכל מתחיל ונגמר בדרך שבה אנחנו מטפחים את התלמידים שלנו" ואכן מספיק להעיף מבט חטוף על המכללה כדי להבין שמדובר במוסד לימודי שנערך עבור כל קורס וקורס מחדש, כאילו מדובר במלחמה של ממש. ספרי לימוד, מרתונים, נגישות לבחינות אונליין ייחודיות למכללה והכשרות שאינן פוסקות עבור סגל המרצים.

ואם כבר בצוות מרצין עסקינן

אז הרי שהמכללה למיסים וחשבונאות בהחלט מקפידה לאסוף את צוות המרצים שלה בפינצטה. אך אין זה מסתכם רק בכך שהמכללה מתהדרת בצוות מרצים מנצח, שמגיע מן התעשייה ויודע את עבודתו נאמנה. המכללה מקפידה גם על הכשרת צוותי הקורסים עם השתלמויות תכופות שישאירו אותם עם האצבע על הדופק. "חשוב להבין שהתחום הזה הוא רציני למדי. אנחנו אמנם מעבירים את הקורס בכיף ועושים זאת בצורה קלילה יחסית, אך בסופו של דבר, מטרתן של הבחינות היא לנפות. לכן, אנחנו עושים את מירב המאמצים כדי שכל תלמיד ותלמידה יצלחו את הקורס בלי לחשוב פעמיים."

"אנחנו מתמידים בעבודתנו ויודעים שאנו מייצרים את הטכניקות והפתרונות היצירתיים והיעילים ביותר לפתירת תרגילים בצורה מהירה ומדוייקת".

היה שינוי? המכללה למיסים וחשבונאות שם כדי לדעת את זה

כל שינוי שנעשה בבחינה וכל שינוי בתחיקות הקיימות בנושא חשבי השכר, שם תמצאו את המכללה למיסים וחשבונאות. "אנחנו הראשונים להטמיע את הטכניקות החדישות ביותר למעבר הבחינה, ומטרתנו היא להישאר ראשונים. אני מאמין שאחוזי ההצלחה של הבחינה מדברים בעד עצמם"

לפרטים אודות המכללה למיסים וחשבונאות התקשרו 1-700-700-088

דרג את המאמר