המרת קלטות וידאו

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

המרת קלטות וידאו – מי זקוק לזה ואיך התהליך מתבצע?

20 השנים האחרונות תיזכרנה תמיד כשנים בהן עבר העולם תהליך של מעבר מטכנולוגיות אנלוגיות לטכנולוגיות דיגיטליות. אם עד לפני 20 שנה, הדרך השכיחה ביותר לצפות בסרט בבית הייתה באמצעות קלטות וידאו, הרי שהיום הכל עובר בביטים דיגיטליים דרך המחשב והאינטרנט. בעוד 20 שנה כבר לא יזכרו בכלל מהן קלטות וידאו, אבל בינתיים ישנו חומר בהיקפים עצומים שעדיין שמור על גבי קלטות וידאו וכדי להעניק לו המשכיות לדורות הבאים, חשוב להמיר אותו לפורמט דיגיטלי ואת זה עושים באמצעות תהליך המרת קלטות וידאו. מתי צריך לעשות את זה ואיך זה מתבצע? על כך בשורות הבאות.

מי צריך להמיר קלטות וידאו?

ובכן, התשובה היא שאף אחד לא צריך אבל ישנם הרבה אנשים שמאוד רוצים להמיר את קלטות הווידאו שלהם לפורמט דיגיטלי. בהיבט זה חשוב להדגיש שהתהליך של המרת קלטות וידאו לא נועד להמרת סרטים של הוליווד ששמורים על קלטות וידאו לפורמט דיגיטלי. התהליך מיועד להמרה של קלטות וידאו עליהן שמורים סרטים אישיים, משפחתיים וחווייתיים שלכם ושאותם חשוב לכם לשמור ולהעביר הלאה לילדיכם ולדורות הבאים. אם אתם רוצים שמישהו אי פעם עדיין יצפה בסרטים האלה, אתם חייבים להנגיש אותם בפורמט דיגיטלי ובדיוק למטרה הזאת נדרש התהליך של המרת קלטות וידאו?

איך מתבצע תהליך ההמרה?

התהליך של המרת קלטות וידאו לפורמט דיגיטלי הוא תהליך אוטומטי שמתבצע על ידי מיכון ייעודי בדיוק למטרה זו. בהיבט זה חשוב להדגיש כי התהליך לא מתבצע על ידי ניגון של קלטת הווידאו והקלטת הפלט שלה בפורמט דיגיטלי. תהליך כזה היה יכול להימשך שבועות רבים רק כדי להמיר ארגז אחד של קלטות וידאו. בפועל, מדובר בתהליך מהיר מאוד שבו מתבצעת ההמרה בצורה חכמה של ניתוח הסרט המגנטי של קלטת הווידאו והפיכתה לביטים דיגיטליים שנשמרים במדיה דיגיטלית.

המרה מהירה וסדרתית

המיכון הייעודי להמרה של קלטות וידאו, מריץ למעשה את קלטת הווידאו במהירות גבוהה כשראש קורא מיוחד, מנתח את תכולת הסרט המגנטי וממיר אותו לביטים דיגיטליים במהירות גבוהה מאוד, ללא קשר למהירות ניגון הקלטת לצורך צפייה בתוכן שלה. בצורה זו ניתן להשלים המרה של קלטת וידאו 90 דקות, בתוך דקות ספורות בלבד ולעבור לקלטת הבאה. מיכון זה מבצע גם תיקוני איכות בזמן אמת על מנת להבטיח המרה של הקלטות באיכות הגבוהה ביותר ומבלי לגרום הנחתה של איכות התמונה או השמע.

מודעות: