הפקות דפוס

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

הפקות דפוס – מי זקוק לזה ולמי זה מתאים במיוחד

שירות דפוס הוא שירות דפוס והוא מוצע לכל אדם ובכל היקף של עבודות דפוס. יחד עם זאת, ישנם פרויקטים נרחבים שבהם נדרשת סדרה ארוכה של פעולות מקצועיות שמכסות את כל התהליך של הפקת תוצרי הדפוס. במקרים אלה, זה לא מספיק להגיע לבית דפוס, למסור קובץ מחשב ולבוא לאסוף את הקובץ המודפס. במקרים אלה, מבוצעת בהפקה שלמה הכוללת בתוכה פעולות של עיצוב, תכנון, דיוק צבעים ותצורה, ייעוץ ובסופו של דבר דפוס בהיקפים נרחבים ו/או בפורמטים מיוחדים. הפקות דפוס הוא שירות שמיועד בדיוק למקרים האלה, ולא כל בית דפוס יודע להציע זאת.

מהי הפקת דפוס ולמי היא נדרשת?

נניח שאתם רוצים לצאת עם מהלך שיווקי נרחב שכולל בתוכו פליירים, שלטי חוצות, שלטים לתלייה באירועים, כרטיסים לחלוקה לציבור הרחב וברושורים עם חומרים שיווקיים לחלוקה. המדובר פה בסדרה של עבודות דפוס שמבוצעות באמצעות מכונות שונות, באמצעות טכנולוגיות שונות, בעלויות שונות ובפרקי זמן שונים. אבל אתכם זה לא כל כך מעניין. אתם יודעים מה אתם רוצים שיופיע על כל אחד מהאלמנטים הללו, מה המסר שיועבר דרכם ואתם מחפשים מישהו שפשוט יבצע עבורכם את כל הנדרש ויישלח לכם את כל התוצרים המוכנים כשיהיו מוכנים. זוהי דוגמא קלאסית של שירות הפקות דפוס.

מה כולל התהליך של הפקת דפוס?

לא כל בית דפוס יודע להציע את השירות של הפקות דפוס והסיבה לכך היא שמדובר בשירות מורכב, המשלב בתוכו מגוון יכולות. במסגרת שירות זה מספק בית הדפוס שירותי עיצוב, ייעוץ, הכנה לדפוס וכמובן דפוס במגוון רחב של גדלים ומידות ועל גבי מגוון רחב של חומרי גלם כמו דפים, קרטונים, שמשוניות, קאפות, בדים וכן הלאה. מעל כל אלה, חייב בית הדפוס להיות מסוגל לנהל את כל התהליך של ההבאה לדפוס, להיות אחראי לייצר את החומרים להדפסה, לאשר אותם מול הלקוח ולהביא אותם לדפוס.

למי באמת מיועד שירות הפקות דפוס?

עבודות דפוס לאנשים פרטיים הם בדרך כלל עבודות פשוטות שהלקוח לוקח אחריות מלאה על התהליך כולו, ונעזר בבית הדפוס לצורך הדפוס בלבד. יחד עם זאת, ישנם אנשי עסקים, עסקים קטנים ואפילו חברות בינוניות, שמעוניינים לצאת עם פרויקט גדול מבלי שיש להם יכולות שיווק ועיצוב In-house בתוך העסק. אלו הם בדיוק הלקוחות שעבורם יכול שירות הפקות דפוס לייצר את הערך הגבוה ביותר ולאפשר להם להשלים את הפרויקט בצורה המקצועית ביותר.

מודעות: