קשה מאד לחשוב על עוד שטיח, שיכול להיות שימושי ונעים כל כך, כמו שטיח הויניל. שטיחי ויניל ידועים בכך, שהם יכולים להתאים לכל אזור בבית שלכם. אם את השטיח הרגיל, אתם תפחדו להציב מתחת לכיור במטבח שלכם – הרי שעם שטיחי הויניל אין שום בעיה! הם עשויים מחומר חזק שנקרא PVC, שהוא חומר שהמים כלל לא יכולים לחדור או להשפיע עליו. לכן, גם אם לפתע נשפכים מים, או אפילו אם נופל רוטב או דיו על השטיחים הללו, אין שום בעיה. הם ניתנים לניקיון פשוט מאד, ואפשר אפילו להכניס אותם למדיח הכלים שלכם, כדי לשמור עליהם נקיים.

איך זה מתאפשר ומה מייחד אותם?

  • איך הם קלים כל כך לניקיון? – הסוד של שטיחי ויניל הוא בהרכב הכימי שלהם. הPVC שמרכיב אותם, הוא חומר ייחודי מאד, שאנו מוצאים אותו במקומות נוספים – כך למשל כרטיסי האשראי בארנק שלכם, ואולי אפילו הבידוד בגג שלכם – כולם עשויים מPVC. מאחר שזהו מבודד מצוין, הרי שגם שטיח שיהיה מורכב ממנו, יכול להתאים לסביבות שנוטות להתלכלך במהירות, מבלי שהוא עצמו ייפגע. כמובן שבמקרים קשים יש לקחת בחשבון טיפול אצל חברת ניקוי שטיחים מקצועית.
  • באילו חדרים תמקמו אותו? – כפי שציינו בהתחלה, אנשים רבים ממקמים שטיחי ויניל בעיקר באזור המטבח שלהם, משום שהם מחפשים כיסוי לריצוף, אך לא יכולים להשתמש בשטיחים אחרים, ומכאן ששטיח הוויניל הוא העדיף. עם זאת, השטיח עצמו נמצא במקומות נוספים. כמובן שאפשר למצוא אותו גם ככיסוי למשטחים נוספים – כמו למשל כיסוי לשולחן, כיסוי לשידה, ועוד – שכן זהו משטח מגן מעולה, שגם מגיע בעיצוב מיוחד.
  • מתאים גם למשרדים – חשוב מאד לציין שכיום, אפשר למצוא שטיחי ויניל גם במשרדים ובמקומות עבודה שונים. יש לכך כמה סיבות – הם פרקטיים מאד, קל לנקות אותם, והעיצוב שלהם הוא בכללותו עיצוב שנע בין המודרני למסורתי, ומכאן שהוא נותן נופח מיוחד לכל מקום עבודה.

השטיחים שהם גם עבורכם

אם בעבר הסתכלנו על שטיחי הויניל כמשהו פשוט למדי הרי שהיום ברור, שמדובר על שטיחים איכותיים מאד, שיכולים לשמש כל אחד ואחת מאתנו, וכדאי להצטייד בהם.

דרג את המאמר