הפתרון האידיאלי למסיבת הרווקות המתקרבת

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

הבסטי שלך כבר עוד רגע מתחתנת והיא תולה בך ורק בך את הציפיות שתתכנני ותוציאי לה לפועל מסיבת רווקות בלי נשכחת. עם זאת, המציאות יודעת בהחלט להציב בפנינו מכשולים ומעבר לעובדה ששאר הבנות לא תמיד משתפות פעולה, הרי שאת בעצמך גם לא מוצאת את הזמן לתכנונים הקדחתניים. עם כן, מה ניתן לעשות במצב שכזה? וכיצד אכן נצליח להוציא לפועל יום כיף של מסיבת רווקות בלתי נשכח?

הפתרון ממש מעבר לפינה (או בעצם בים!)

ולא, אנחנו לא מתכוונים לחוף הים, שכן זהו רעיון שמצריך ממך להביא גנרטור, כיבוד ועוד מגוון רחב של היבטים לוגיסטיים שיצריכו ממך עבודת צוות של ממש. אנחנו למעשה מדברים על השכרת יאכטה למסיבת הרווקות המתקרבת!

למה ההמלצה היא כה חמה? ובכן חשבי על זה כך: כיום ישנם מגוון מועדוני יאכטות ושיט בישראל, ורובם מציעים הפקות אירועים על יאכטות לשלל סיבות למסיבות. בין היתר, ישנם מקומות המתמחים בהפקת מסיבת רווקים ורווקות.

מה זה אומר מבחינת התכנון?

בהיבט התכנוני הרי שתוכלי להקל על עצמך את כל רכישת האוכל, החטיפים והכיבוד. מקומות שכאלו יודעים גם לדאוג כל התפאורה שמסביב לרבות האוכל, כך שכל שעליך לעשות הוא להיערך מבחינת המחיר. התמחורים הם נוחים לכל כיס ובמיוחד כאשר מדובר במסיבת רווקות עם קבוצה גדולה של משתתפות. מרבית מועדוני היאכטות לוקחים כ-2500 שקלים על השכרת היאכטה, סכום המספיק לחלוקה צודקת בין כל המשתתפות ולהוצאות זולות אופן יחסי.

על החוויה עצמה כמובן שאין מה לדבר. מדובר בדרך נפלאה להביא להוצאתה לפועל של מסיבה בלתי נשכחת. האווירה הקיצית, השמש החמימה, הים הרחב ושבירת השגרה – כל אלו הינם רכיבים מצוינים למתכון טוב שכולו כיף והנאה גדולה.

מודעות
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});