אם אתם צריכים לפנות את הדירה שלכם ויש עוד זמן מה עד שתוכלו להיכנס לדירה החדשה, אתם צריכים מגורים זמניים שתוכלו לשהות בהם. הנה כל הפתרונות.

אתם כבר סגרתם על עזיבה של הדירה ומעבר לדירה אחרת, אבל הבעיה היא שאתם צריכים לעזוב את הדירה כמה ימים או אולי אפילו חודשים לפני שהדירה החדשה שלכם מוכנה ואפשר להיכנס לגור בה. במקרים כאלו, מגורים זמניים הם דבר הכרחי.

לפני שאתם שוברים את הכלים ודופקים את הראש בקיר, אין מה להילחץ. טרם המובילים מגיעים כדי לקחת את כל הדברים, תעשו כמה טלפונים ותבדקו מי מבני המשפחה או החברים שלכם יכול לעזור לכם בכל מה שקשור לאחסון של הדברים הגדולים יותר, כמו סלון, מזנון, מיטות וכדומה. אם אין מקום פנוי, תוכלו לשכור מקום לאחסן אותם בו בעבור תשלום חודשי לא גבוה.

מגורים זמניים – השלב הבא

הוא מציאת מגורים זמניים שבהם תוכלו להרגיש בנוח, גם אם תצטרכו להמתין חודשים עד שתוכלו להיכנס לדירה החדשה שלכם. אם לחברים או לקרובי המשפחה שלכם יש חדר פנוי, מצוין.

אבל כמובן שלא תמיד יש חדר פנוי בבית שבו תוכלו ליהנות מהאווירה שאתם צריכים. אז מה קורה כאשר המקום הפנוי היחיד שיש לכם לעבור לגור בו באופן זמני נמצא בבית של סבתא? לא תוכלו לנהל את החיים שלכם באותה שגרה כמו שניהלתם אותם עד היום. במקרים כאלו, אתם צריכים למצוא מגורים זמניים שיעניקו לכם חופש, וככל הנראה תצטרכו לשלם שכירות חודשית. יש מגוון מקומות שבהם אפשר להשיג מגורים איכותיים ונוחים, ובחלק מהמקומות זהו שירות שניתן לציבור הרחב, על בסיס תנאי קבלה שונים. פתרון שכזה הוא מצוין למי שצריך פתרון זמני למגורים פחות משנה (אורכו של חוזה שכירות סטנדרטי) ורוצה את האפשרות לצאת מהמגורים בהתראה קצרה ומבלי שיהיה מחויב להמשיך לשלם.

על כן, למרות שיש דירות להשכרה שאפשר למצוא, גם דירות מצוינות, חוזה שכירות הוא לא הפתרון המתאים, והרי אי אפשר למצוא חוזה שכירות לזמן קצר ובלי התחייבות. כמו כן, גם מגורים במלון הם לא פתרון מתאים, בשל העלויות הגבוהות. מגורים במקומות המיועדים בדיוק למטרה זו – מגורים באופן זמני עבור תקופת המעבר בין דירה אחרת לאחרת – הם הפתרון הכי משתלם והכי נוח.

לסיום, לפעמים אין ברירה אלא לוותר על הנוחות לתקופה מסוימת כדי שאפשר יהיה להשיג את הדירה שרוצים. למזלנו, יש מספיק דרכים שבהן אפשר למצוא מגורים נוחים לתקופה קצרה ולא צריך חלילה להישאר ברחוב. אם מצאתם חבר או קרוב משפחה שיכול לספק לכם מרחב מגורים שמתאים לכם ולאורח החיים שלכם, הרווחתם!

דרג את המאמר