הקדשות יפהפיות לאירוע מרגש

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

בארצנו הקטנה, לא חסרות סיבות למסיבות. הגעה לגיל מצוות, חתונות, אירוסין, חינות, ברית ובריתה ועוד! הכל הולך והכל מלווה בהמון שמחה וכיף. עכשיו נשאלת השאלה, כיצד גורמים לאירוע המיוחל, להפוך למיוחד, מקורי ומרענן. כאן ריכזנו עבורכם כמה טיפים מעולים שיהפכו את האירוע למשמח, מפתיע וייחודי.

כיצד הופכים אירוע למיוחד? מתחילים!

מילת המפתח היא הקדשות! כן הקדשות הן אמצעי מעולה להפוך כל אירוע רגיל, לאירוע מיוחד ויחיד במינו. ניתן למצוא מגוון רחב של דרכים באמצעותן אנו יכולים להקדיש הקדשה מיוחדת עבור בעלי השמחה.

הדפסה על כיפות

ישנם לא מעט אירועים שמלווים בטקסים דתיים שונים. לפיכך, דרך מעולה לפרגן לחתן השמחה היא באמצעות הקדשה עם הדפסה על כיפה ובה נייחד לו כיתוב מיוחד או לחילופין סמל מסוים בעל ערך סימבולי. מדובר בהקדשה נהדרת שיכולה להפוך למזכרת לאורך שנים ארוכות וטובות.

הדפסה על חולצה

אין דרך נפלאה יותר לפרגן לבעלי השמחה! חולצה עם כיתוב מצחיק או תמונה מרגשת יכולים לשדרג את האירוע ולשמח את החתן והכלה, או לחילופין את החוגגים בבת או בר המצווה. ניתן למצוא מגוון רחב של חולצות מודפסות לחתונה שיכולות לקבל התאמה אישית או לחילופין להתבסס על תבניות קבועות מראש שיוכלו גם להעניק לכם לא מעט השראה!

הזמנות אישיות

לסיום, דרך נפלאה נוספת להפוך את האירוע למיוחד אף יותר היא באמצעות הזמנות בעיצוב אישי שיאפשרו לכם להעניק למוזמנים את התחושה כי מדובר באירוע יחיד במינו. ניתן אף לפנות לגרפיקאי שיערוך קריקטורות של המוזמנים ובכך להקנות למסיבה אווירה משעשעת ומיוחדת.

מודעות: