השוואה בין מחירי הדברות השונות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מעוניינים בשירותי הדברה מקצועיים? תמיד חשוב לזכור, שיש קשר ישיר בין האיכות של ההדברה, לבין המחיר שלה. מחירי ההדברה יכולים להיות מגוונים מאד. יש הדברות שאפשר למצוא בתעריפים זולים מאד, בעוד שיש הדברות שנחשבות יקרות במיוחד. על כן, בכדי לבצע השוואה טובה יותר בין מחירי ההדברות, חשוב בעצם לדעת, על איזו הדברה מדובר. כך תוכלו לדעת תמיד מה המחיר המקובל, עבור כל הדברה שאתם מחפשים.

הכירו את סוגי הדברות

  • הדברות נמלים ותיקנים – זוהי ההדברה הבסיסית ביותר, שגם נחשבת לנפוצה מאד. מבין כל סוגי ההדברות,  ההדברה הנ"ל נחשבת לזולה יחסית, וזאת משום שמדובר על מזיקים שברוב המקרים קל יחסית להדביר (נמלים לעתים קצת פחות קל להדביר, והמחיר יכול לעלות). לרוב, המחיר הממוצע להדברות הללו נע בין 200 ל 300 ש"ח.
  • הדברות פרעושים, קרציות ופשפשים – מזיקים שונים, שנוטים להיטפל בעיקר לחיות הבית, אך לא רק אליהן. ההדברה של הפרעושים יכולה להיות לעתים מעט יותר יקרה מההדברות האחרות, שכן הפרעושים נחשבים למזיקים מעט יותר מתוחכמים. המחיר הממוצע נע לרוב בין 250 ל450 ש"ח בקטגוריה זו.
  • הדברת טרמיטים – מזיקים מורכבים במיוחד, שקשה לעתים להדביר ולהעלים לגמרי, ולכן דורשים עבודה מדויקת מאד מצד המדביר. המחיר להדברה של קן טרמיטים יכול להיות בין 500 ל600 ש"ח ואף מעבר לכך.
  • יונים ומכרסמים – אלו מזיקים שאינם חרקים או פרוקי רגליים, ומכאן הם דורשים לרוב אמצעים שונים לחלוטין, שלעתים יהיו מתוחכמים יותר. התקנה של רשתות נגד יונים או מלכודות ושימוש בחומרים נגד מכרסמים, עולה לרוב בין 600 ל 700 ש"ח.

תמורת מחיר מקבלים שירות

יש לזכור תמיד, שעל אף שמחירי ההדברה נראים לעתים גבוהים, הרי שאתם מקבלים תמורתם שירות הולם. אתם מקבלים גם הדברה מוחלטת של המזיקים, וגם שימוש בחומרי הדברה שלא יהיו רעילים עבורכם, וגם יאפשרו לכם לשמור על שגרת חייכם כמה שיותר.

מודעות: