השוואת מחירים של מנעולן ברמת גן

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מנעולן הוא איש מקצוע הנמדד על פי קריטריונים של זמינות, מקצועיות ואמינות. יחד עם זאת, השוואה בין אנשי מקצוע מן הסוג הזה מעלה הבדלים גם ברמת המחירים. לכל איש מקצוע יש מחירון אחר ואת הדוגמא הבולטת ביותר לכך ניתן לראות באיזורים מבוקשים כמו רמת גן. לקוח המעוניין להשוות בין אנשי מקצוע באיזור רמת גן, תל אביב או גוש דן חייב להביא בחשבון מספר שיקולים.

ראשית, כדאי לבחור מנעולן ברמת גן על פי המלצות ולא רק על פי המחיר. עדיף לשלם עוד כמה מאות שקלים על עבודה מקצועית, מהירה ואמינה מאשר לסבול מעוגמת נפש בטווח הקצר והארוך. את ההמלצות ניתן לקבל מחברים, בני משפחה או שכנים. שנית, יש להבין כי קיימים הבדלים משמעותיים בין עבודות שונות אותן יכולים לבצע אנשי המקצוע. המחירים נקבעים בין היתר לפי כמות הזמן שמשקיע המנעולן וארגז הכלים העומד לרשותו.

מנעולן ברמת גן – טווח מחירים משוער

להלן שירותים בולטים וטווח המחירים המשוער בכל אחד מהם:

א. פריצת מנעול – המחיר עבור שירותי פריצה של דלת עץ עומד באיזור המרכז וברמת גן על 150-350 ש"ח, לעומת 250-400 ש"ח לדלת טרוקה ו-150-300 ש"ח עבור דלת טרוקה בה הלשונית הפוכה.

ב. החלפת צילינדר – השירות המבוקש ביותר בקרב אנשי מקצוע באיזור רמת גן הוא החלפת צילינדר. עלות השירות בדלת פלדה עומדת על 250-500 ש"ח, כאשר החלפת צילינדר ברמת בטיחות גבוהה בתוך דלת זהה תעלה 350-600 ש"ח. עם זאת, יש לציין כי החלפת צילינדר בעל בקרת שכפול בדלת פלדה עולה 500-1,000 ש"ח ונחשב לשירות יקר מהרגיל. שירותים אחרים הניתן על ידי אנשי מקצוע ברמת גן ובטווח מחירים של עד 500 ש"ח הם החלפת מנעול תואם, החלפת מנעול מקורי והחלפת מנגנון לדלתות מחוסמות מיוחדות.

ג. שירותי לילה וערב – כל מנעולן ברמת גן גובה תוספת עבור שירותי לילה וערב. השוואה בין המחירים מגלה תוספת של 50%-100% לשירות לילה משעה 23:00 ועד השעה 07:00, לעומת תוספת של 25%-50% לשירות הניתן מהשעה 18:00 ועד 23:00.

מודעות: