השכרת אוהלים לאירועים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מה בודקים לפני השכרת אוהלים לאירועים?

חושבים לשכור אוהל עבור אירוע פרטי, עסקי או ציבורי? כדאי שתכירו את ההבדלים בין האוהלים השונים ואת העצות שיבטיחו לכם אירוע מושלם

אוהלים יכולים לשמש בתור פתרון הצללה, קירוי ואירוח באירועים המתקיימים בשטחים פתוחים. האוהלים מתאימים לכל סוגי האירועים ולכן ניתן למצוא אותם גם בימי חברה, חתונות, ימי הולדת, חגיגות ציבוריות ועוד. האוהל עמיד כמעט בכל תנאי מזג אוויר ושטח והוא אידיאלי עבור מדינה חמה כמו ישראל. מעבר לכך, האוהל מקשט את האירוע בצורה ייחודית ויוצאת דופן. אי אפשר להתעלם מהנוכחות של האוהל ולעיתים קרובות בוחרים להשתמש בו בתור אטרקציה דקורטיבית.

על מנת לנצל את היתרונות של השכרת אוהלים לאירועים חשוב לבצע מספר בדיקות מקדימות. הבדיקה הראשונה כוללת תכנון מוקדם והתאמה של האוהל אל סוג האירוע, מזג האוויר הצפוי והאווירה הרצויה. את הבדיקה הזו רצוי לערוך בליווי אנשי מקצוע מוסמכים, מיומנים ובעלי ניסיון מתאים. הבדיקה השנייה היא לא פחות חשובה, ובה מוגדרת מסגרת התקציב. רצוי להשתמש באוהלים איכותיים ולא לוותר על השוואת מחירים בין חברות שונות.

סוגי אוהלים והמאפיינים המיוחדים שלהם באירועים

אוהלים להשכרה מציעים מאפיינים ייחודיים כגון:

  • הקמה מהירה
  • מרחב פנימי ענק
  • אפשרויות מיזוג או חימום
  • עמידות לרוחות חזקות, גשמים וקרינת UV
  • ייצור עם חומרים מעכבי בעירה
  • עמידה בתווי התקן המחמירים בעולם

בכל הנוגע אל אפשרויות עיצוב, השכרת אוהלים לאירועים מתמקדת בדגמים שקופים, אטומים, עם כמות פתחים ספציפית או אפילו עם הצללות. כל אחד מסוגי האוהלים מותאם מראש לקיום אירועים ולכן ניתן להשתמש בהם לאורך שעות ארוכות. הם עשויים מאלומיניום ויש להם בסיס עיגון המיוצר מפלדה מגולוונת. רוב סוגי הכיסויים ויריעות הצד עשויים PVC, מה שמבטיח הסטה נוחה וקיבוע אידיאלי בשני אופנים: באמצעות יתדות נעיצה או משקולות בטון ומים.

עם מי מתייעצים לפני השכרת אוהלים לאירועים?

לקוח המתעניין לגבי השכרת אוהלים צריך לשאול מה מידת האוהל הדרוש ומה גודל השטח המיועד. לאחר מכן ניתן לבחור אוהל לפי סוג השימוש, אך מאוד כדאי לבדוק גם את סוג המשטח עליו הוא נבנה. עצים, פרגולות או גג החוסמים את האוהל מלמעלה מהווים גם הם פקטור לבחירה מוצלחת בסוג האוהל. המטרה של השכרת אוהלים היא לספק הגנה מקסימאלית מתנאי מזג אוויר ולייצר תנאים אופטמיאליים עבור אירועים רבי משתתפים.

לסיכום, את כל הבדיקות הדרושות לפני השכרת אוהלים לאירועים אפשר לבצע מול נציגי החברות העוסקות בתחום. חברות אלו מעסיקות יועצים ברמה גבוהה, המכירים היטב את הנושא של השכרת אוהלים ויודעים איך לתכנן את איזור האירוע בצורה מושלמת. מצד שני, הלקוח חייב להגדיר צרכים ומטרות בהתאם לאופי האירוע הצפוי. יש לברר כמה זמן אמור האוהל לעמוד, האם יש צורך בבמה ומתי נדרש אישור של מהנדס קונסטרוקציה.

מודעות: