השכרת שולחנות משחק בתור אטרקציה לאירועים

תכנון אירוע מחייב מחשבה מקורית ויצירתית על שילוב שולחנות משחק. במאמר הבא נביא טיפים להשכרת שולחנות מן הסוג הזה ונמנה את היתרונות שלהם עבור באירועים פרטיים

שולחנות משחק משדרגים את האירוע ופותחים שלל אפשרויות הנאה, בילוי וחוויות בפני האורחים. העלות של השולחנות אינה גבוהה והתועלת שלהם מובטחת. בניגוד לאטרקציות אחרות, שולחנות משחק מתאימים לכל הגילאים והם לא דורשים התאמה מיוחדת של תנאים סביבתיים. את השולחנות אפשר לפזר בתוך מקומות סגורים או פתוחים, לשלב אותם עם פעילויות אחרות ולבחור אותם בהתאם להעדפות אישיות.

השכרת שולחנות משחק – יש הרבה סוגים של שולחנות משחק אותם ניתן לשכור:

  • שולחנות כדורגל וכדורסל
  • שולחן פינג פונג
  • שולחן יצירה
  • סנוקר
  • פוקר
  • הוקי אוויר
  • רולטה
  • קליעה למטרה

כיצד בוחרים שולחנות משחק?

בעת השכרת שולחנות משחק כדאי להביא בחשבון את כמות המשתתפים וסוג האירוע. במסיבות רווקים לדוגמא ניתן להתספק בשולחנות סנוקר או פוקר, בעוד בימי הולדת לילדים רצוי לתת עדיפות למשחקים תחרותיים כמו כדורגל או פינג פונג. לעומת זאת, באירועים מגוונים אליהם מוזמנים חברים, בני משפחה ואורחים רחוקים ניתן ליצור שילוב בין שולחנות מסוגים שונים וכך ליצור עניין.

התאמה של מגוון הפעילויות אל סוג האירוע ואל קהל היעד תבטיח הפקה בלתי נשכחת. את ההתאמה הזו רצוי לבצע תוך התייעצות עם גורמים מקצועיים רלוונטיים. אפשר לקבל המלצות על חברות העוסקות בתחום של השכרת שולחנות משחק, לקבוע פגישת היכרות לא מחייבת או להגיע לאירוע בו יש שולחנות משחק פעילים. בדקו אילו שולחנות נותנים את המענה המקיף והטוב ביותר לצרכים שלכם וכך תוכלו לחסוך בהוצאות, בזמן ובכסף.

היכן ממקמים את השולחנות?

השאלה העיקרית לגבי השכרת שולחנות משחק היא היכן למקם אותם. במידה ומדובר על אירוע פרטי בתוך בית סגור, אפשר לנצל את החלל הפנוי ולשים את השולחן בכניסה, בחצר או במרפסת. בגני אירועים גדולים עדיף לרכז את המשחקיםבמתחם אחד בלבד. משחקים לילדים דורשים נוכחות של מבוגר אחראי, שיכול להיות מפקח חיצוני או להיות ממונה על ידי בעלי האירוע. כללי הבטיחות הם חלק חשוב בשימוש בשולחנות משחק וכדאי להקפיד עליהם גם באירועים קטנים.

בסופו של דבר, כל בעל אירוע מחפש אחר הדרך הטובה ביותר להפתיע את האורחים. היתרון של שולחנות משחק מהבחינה הזו בא לידי ביטוי בתחושה הסובייקטיבית. כל אורח משתמש בשולחנות משחק בצורה שונה, בהתאם ליכולות ולהעדפות האישיות שלו. יש אורחים שינצלו את השולחנות על מנת לערוך תחרויות נושאות פרסים, בעוד אחרים יעדיפו לשחק עם ילדים, חברים ובני משפחה. שולחנות משחק לא מגבילים את האורחים, אלא להיפך: הם מייצרים סביבה נעימה ואידיאלית עבור קיום אירועים מכל הסוגים. זו הסיבה העיקרית להצלחה של השכרת שולחנות משחק בארץ ובעולם.

דרג את המאמר