התמחויות שונות של עורך דין תעבורה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כמעט כל יום שומעים בחדשות או קוראים בעיתון על התרחשותה של תאונת דרכים. רשויות החוק מנסים הן באמצעות הסברה והן באמצעות פיקוח וענישה לצמצם את האצת התופעה. סיטואציה זו גרמה לכך שנהגים נורמטיביים למדי, אשר עברו עבירת תנועה, נאלצים להתמודד עם עונשים כבדים במיוחד.

שכיחות עבירות התנועה

עבירות תנועה נפוצות מתרחשות מידי יום, גם על ידי נהגים שלא עשו זאת בכוונה תחילה ומתוך מודעות לכך שהם מסכנים את הציבור. במקרים מסוג זה חשוב מאוד שלא להתמודד לבד עם רשויות החוק, ולגייס את שירותיו של עורך דין. עורך דין תעבורה באשדוד מתמחה בייצוג נאשמים בכל סעיפים תקנות התעבורה. תקנות אלו כוללות רשימה ארוכה של חוקים, ורק עורך דין מומחה ומנוסה בקיא מספיק בהם, ויכול לפעול לטובת לקוחותיו.

תפקידו של עורך דין תעבורה

שליטה בדיני תעבורה מאפשרת לא פעם הזדמנות הוגנת יותר מזו שתינתן לנהג אשר אינו יודע כיצד להתנהל מול בית הדין. כאשר אדם מקבל דוח תנועה הוא יכול לבחור באם לשלם אותו או לבקש להישפט בבית דין לתעבורה. באם אדם בוחר להישפט, הרי שככול שיגיע וידע רב יותר בידו, יגדלו סיכויו להוכיח חפותו או לפעול לצמצום הנזק והעונש. תפקידו של עורך הדין הוא לבחון את האשמה לצד הראיות, ולנסות לגרום לכך שהאשמה תוסר או לפעול לכך שהעונש יהיה מינימאלי. עורך דין יכול להיות הגורם שמייעץ בלבד או גורם שמייצג את הנאשם מול בית המשפט.

שליטה בתהליכים

לצד ידיעת רזי החוק, חשוב לא פחות להתמצא בתהליכים הצפויים לנהג המואשם בביצוע עבירת תנועה. ניכר כי כאשר נהגים נאשמים פנו אל עורך דין תעבורה באשדוד, אשר סיפק להם את מירב הידע והפרטים על התהליך הצפוי להם, הם הגיעו למשפט כאשר סיכויי הצלחה שלהם היו גבוהים יותר מנהגים אחרים.

מעורבות עורך דין תעבורה בנושא פסילת רישיון

יש לא מעט עבירות תנועה אשר עשוי להיגזר ממעבר עליהן עונש של פסילת רישיון. אבדן רישיון יקבע לתקופה מסוימת, בהתאם להחלטת בית הדין. באם יצליח עורך דין תעבורה לשכנע את בית המשפט שמדובר על נהג זהיר, ללא עבירות קודמות, יתכן וימתיק בית המשפט את העונש, ולבסוף ייגזר עונש כספי בלבד.

מודעות
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});