מאת: לידור דיין

מאז שהסרט שכנים הוקרן, שמתי לב שהרבה מאוד גברים, בעיקר צעירים מנסים להבין איך לעזאזל זאק אפרון הגיע לשייפ כל כך חטוב ואתלטי. נכון, זאק אפרון הגיע לשייפ באמת מצוין בסרט הזה, חטוב סימטרי לא גדול מידיי ונראה טוב בבגדים – בקיצור חלום של רוב הגברים פה בארץ. כעיקרון אם היית מתחיל חיטוב ויורד מתחת ל 10 אחוז שומן יחד עם תזונה ואימונים נכונים, אין ספק שהיית יכול להשיג גוף שאפילו היה מפתיע אותך.

איך להיראות כמו זאק אפרון?

רוב הגברים לא ממש יצטרכו להיות במסה כדי להיראות כמו זאק. במקום זאת, הם יצטרכו להתמקד בעיקר בתזונה נכונה שתגרום להם להתחטב בזמן שהם מנסים כמה שיותר להתחזק במכון בכמה תרגילים ספציפיים.

אבל, בואו נודה באמת, כדי להגיע לרמת חיטוב שכזו ולשמור על מסת שריר גבוהה – זה לוקח זמן. ורק אלו שבאמת יתמידו יחטבו את גופם ואז יעלו במסת השריר עם כמה שפחות אחוזי שומן יצליחו להשיג גוף בנוי ואסתטי.

אז איך אפשר להיראות כמו זאק אפרון בשכנים?

המפתח למבנה של זאק אפרון בסרט שכנים הוא החיטוב שלו והידיים שלו. זק לא עבד על החזה ועל הגב יותר מידי. כשחקן הוא היה צריך להיראות בהתאם למראה של נער בקולג', לכן הוא היה צריך לראות כמו כל צעיר, כשעיקר המטרה היא להבליט את הידיים והבטן.

זאק אפרון

זאק אפרון

אז המפתח לאימונים של זאק היה לבצע פחות עצימות לחזה ולגב. לכתפיים ולידיים לעומת זאת – זאק היה צריך לשלב אימונים כבדים יחד עם אימוני PUMP לעלייה מקסימלית של מסת שריר. זה איפשר לו לבנות שריר באזורים האלו בצורה מהירה יותר.

עכשיו כדי לוודא שהבטן שלו מספיק חטובה ונראית בהתאם, הוא היה צריך לאמן את הבטן שלו מספר פעמים בשבוע כדי שיצאו קצת יותר החוצה. כשאתה נמצא באחוזי שומן נמוכים ואתה מוסיף מעט שריר לשרירי הבטן שלך זה נראה אפילו יותר טוב. [לינק: תרגילי בטן]

מה היה המשקל שלו ואחוז השומן שלו בשכנים? זאק אפרון עמד על 1.72 ס"מ, ושקל בין 70 ל 72 ק"ג, עם בערך 9% שומן.

המראה הזה זה המראה שרוב הנשים אוהבות – חטוב אסתטי ולא שרירי מידי. היום אנשים מנסים לבנות כמה שיותר מסת שריר שהם שוכחים מעניין האסתטיקה החיטוב, הפרופורציות – ולכן להיות בטווח של 8 ל 10 אחוז שומן, זה המקום המושלם למראה ההוליוודי.

אבל אל דאגה בשביל זה אני וחיים סבן כהן הכנו תוכנית של 12 חודשים שתהפוך כל גבר ממוצע לגבר שרירי וחטוב בשם "אלפא בודי".

אם אתה רציני לגבי הגוף שלך ומעוניין לפתח מסת שריר ולעשות את זה בצורה נכונה מבלי להקשיב לכל ה"מומחים" סביבך ש 99% ממה שהם אומרים פשוט לא נכון, כדאי מאוד שעוד היום תירשם לתוכנית "אלפא בודי". לפרטים נוספים השארתי לינק מתחת לסרטון.

מהצד השני, אם אתה בחור שמנסה לחטב את גופו ויש עליך לא מעט אחוזי שומן מיותרים,
"The New You"" זו התוכנית בשבילך. זוהי תוכנית בא תלמד כיצד לרדת באחוזי השומן בשילוב אסטרטגיית צום לסירוגין מבלי להרעיב את עצמך, מבלי לאכול ארוחות ציפור ולהקריב את חיי החברה שלך.


למאמר "תכנית האימונים של זאק אפרון לסרט שכנים" המלא: http://lidordayan.com/תכנית-האימונים-…

לפרטים נוספים לגבי אקדמיית THE NEW YOU: https://thenewyou1.ravpage.co.il/TNY

דרג את המאמר