הזפת הוא חומר גלם המשמש את האדם לצרכי איטום מזה שנים לא מועטות כלל וכלל

עבור מרבית האנשים הבוגרים, כאשר אנחנו שומעים על משימות איטום בגג הקונוטציה הראשונית שעולה לראש שלנו היא זו שקושרת את המלאכה הזאת לזפת. ואכן, למרות שכיום קיימות שיטות רבות ומגוונות לאיטום איכותי של הגג שלנו, הזפת מהווה את חומר הגלם הוותיק ביותר שעודנו בשימוש למטרה זו, ובמידה רבה זיפות גגות מהווה גם היום את אחת האופציות הנפוצות והפופולאריות ביותר עבור איטום איכותי של גגות בתים. ומהי, למעשה, הזפת? ובכן, זפת היא נוזל צמיגי ומעובה בצבעים כהים שכולנו מכירים היטב, והוא מופק דרך תהליך זיקוק של חומר אורגני כזה או אחר – במרבית המקרים מדובר בפחם, אך באותה המידה יכול להיות מדובר בנפט, בעץ או בחומרים אחרים. בכל אופן, הזפת מתאפיינת, כאמור, בצמיגיות ובצפיפות – וכך כאשר היא מתקשה היא מהווה חומר איטום איכותי במיוחד עבור גג הבית שלנו – אך גם כזה שצריך לדעת כיצד להשתמש בו בצורה מקצועית בכדי להשיג את האיטום האיכותי שנחוץ עבור גג הבית שלנו. ברור, אם כן, שאנחנו זקוקים לשירות איכותי שיבצע את המלאכה האיכותית הזו עבורנו

זיפות גגות – כיצד נבצע בצורה נכונה זיפות של הגג שלנו?

  • כיצד מבצעים זיפות איכותי? כאשר אנחנו רוצים לבצע זיפות גגות, לעתים אנחנו נטעה לחשוב שמדובר במשימה לא מסובכת כל כך ואנחנו יכולים לבצע אותה בעצמנו, אם רק נקנה זפת מתאימה. ובכן, זוהי טעות. בכדי לבצע זיפות איכותי ולהשיג איטום ברמה גבוהה שמתאימה לצרכי הגג והבית המודרני שלנו, אנחנו צריכים לבצע זיפות רב שכבתי, עם רכיבים כמו רשת בסיס המפרידה בין שכבות הזיפות, ולמרוח את הזפת בצורה מקצועית כולל בפינות ובדפנות, כך שלמעשה מדובר במשימה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר שיש צורך בהכשרה ובניסיון בכדי לבצע אותה בצורה הטובה ביותר. ברור, אם כן, מדוע שירות איכותי כמו זה של איטום גגות הוא שירות שנחוץ במיוחד עבור עבודת זיפות איכותית ברמה הגבוהה ביותר.
  • מה נקבל? כאשר אתם פונים לשירות האיכותי של KBH איטום גגות עבור איטום הגג שלכם באמצעות זפת, תקבלו שירות של זיפות גגות ברמה המקצועית והאיכותית הגבוהה ביותר. בתור התחלה, אנחנו עובדים אך ורק עם זפת ייעודית לאיטום המאושרת על ידי מכון התקנים הישראלי ומתאימה באופן ספציפי עבור הצורך האיכותי של איטום הגג שלכם. בנוסף, אנחנו מחזיקים בכלל הכלים המקצועיים הרלוונטיים שהופכים את העבודה למקצועית ללא פשרות. המרכיב השלישי ואולי גם החשוב ביותר הוא זה האנושי – צוות העובדים שלנו הוא צוות מנוסה בכל מה שנוגע לאיטום גגות ככלל ולזיפות באופן ספציפי, עם הכשרה מקצועית איכותית ועם ניסיון בלתי מבוטל בתחום זה, וכך אתם יכולים להיות בטוחים שהגג שלכם נאטם בצורה המקצועית ביותר בלי טעויות אנוש שתתורגמנה לאחר מכן לפגיעה באיכות החיים שלכם.
דרג את המאמר