טיפים לבחירת חדר בריחה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

בשנים האחרונות חדרי הבריחה הפכו לבילוי נפוץ בקרב צעירים ובוגרים כאחד. האפשרות שלנו לאתגר את מוחנו בשפע של חידות שונות, תוך שאנו צוללים אל תוך עלילה מסתורית עם תפאורה נפלאה, היא פשוט הזדמנות מצוינת להתנתק מעט מן המציאות ולחיות ולו לרגע אחד בסרטים מופלאים. ניתן למצוא חדרי בריחה בשפע של עלילות שונות וכמעט בכל עיר בישראל. במאמר הבא ריכזנו עבורכם מספר טיפים מרכזיים שיעזרו לכם לבחור את חדר הבריחה האיכותי ביותר עבורכם ועבור החברים שלכם. מתכננים בילוי? המאמר הזה בשבילכם.

צאו להרפתקה!

אתם יכולים לחפש אחר חדרי בריחה בתל אביב או שאתם יכולים להחליט שהנסיעה לחדר הבריחה תלווה גם בנסיעה לעיר אחרת. יש משהו בהרפתקה שכזו שמשדרג את כל הבילוי. אל תצמדו רק לאזור הגיאוגרפי שאתם מכירים, ונסו לחשוב קצת מחוץ לקופסה.

חשבו על הבילוי שאחרי

בחרו את חדר הבריחה שלכם גם על פי המיקום הגיאוגרפי שלו. האם הוא נמצא באזור בילוי ופנאי בו תוכלו למצוא שפע של מסעדות וברים? זכרו כי מדובר בבילוי שנמשך 60 דקות בלבד. אחרי זה, תרצו כמובן לדבר עם חבריכם ולחלוק את תחושותיכם מן החוויה. אין דרך טובה יותר לסיים בילוי בחדר בריחה, מאשר אפטר פרטי שבו מדברים על כל מה שהיה.

חשבו על הנושא שעוד לא חוויתם

חדרי בריחה מתאפיינים בשפע של תפאורות שונות ומיוחדות. בבחירתכם בחדר בריחה, נסו לבחור בעלילה שעוד טרם חוויתם. זכרו כי כל חדר בריחה מתאפיין בתפאורה ייחודית ומרהיבה. לא הייתם רוצים להיות באותו הסגנון שוב ושוב. זכרו כי גיוון שכזה מביא עמו חוויה חדשה ומרהיבה.

מודעות: